Twoje życie -Twój STYL z POLMED

Powrót

13 września 2023 roku rusza kolejna, 27. edycja akcji profilaktycznej Twoje życie – Twój STYL. POLMED po raz kolejny bierze udział w przedsięwzięciu, zachęcając tym samym kobiety do regularnego wykonywania badań profilaktycznych. W tym roku po raz pierwszy do akcji dołączyły dwie placówki POLMED Diagnostyki, spółki z Grupy POLMED, oferujące badania z zakresu diagnostyki obrazowej. 

Na czym polega akcja Twoje życie – Twój STYL? 

Akcja profilaktyczna Twoje życie – Twój STYL skierowana jest zarówno do czytelniczek czasopisma Twój Styl, jak i do wszystkich kobiet, chcących zadbać o swoje zdrowie. W jego październikowym wydaniu umieszczone są kupony, uprawniające do 30% rabatu na wybrane badania profilaktyczne. Należą do nich: mammografia, USG piersi, rezonans magnetyczny piersi, cytologia, test na HPV oraz badania genetyczne BRCA1 i BRCA2. W październikowym numerze Twojego Stylu znajduje się również szczegółowa lista placówek, biorących udział w akcji. Lista zawiera adresy Centrów Medycznych, numery telefonów oraz rodzaje badań, jakie wykonać można w danej placówce z wykorzystaniem kuponów rabatowych. 

Dlaczego właśnie te badania są ważne? 

Dlaczego warto wziąć udział w akcji? 

Zdrowie to najcenniejsza rzecz, jaką możemy posiadać. Z tego powodu, warto regularnie je kontrolować, a w razie potrzeby – szybko reagować na negatywne zmiany, zachodzące w organizmie. Na ocenę ogólnego stanu zdrowia oraz wykrycie ewentualnych nieprawidłowości pozwalają natomiast badania profilaktyczne.  

W ramach akcji Twoje Życie – Twój STYL możesz wykonać wybrane badania profilaktyczne w niższej cenie. Jest to idealna okazja do tego, aby zadbać o swoje zdrowie oraz o swoją przyszłość. Weź sprawy w swoje ręce i przyłącz się do kolejnej edycji akcji profilaktycznej Twoje Życie – Twój STYL! 

Twoje życie – Twój STYL w POLMED 

POLMED kolejny raz przyłącza się do akcji profilaktycznej Twoje Życie – Twój Styl. W związku z tym, jeśli posiadasz już kupon rabatowy, możesz zapisać się na wybrane badania profilaktyczne.  

W Centrach Medycznych POLMED realizujemy następujące badania: 

W tegorocznej edycji po raz pierwszy bierze udział spółka Grupy POLMED – POLMED Diagnostyka. W placówkach w Gorzowie Wielkopolskim (ul. Chemiczna 12) i Legnicy (ul. Jarosława Iwaszkiewicza 5) z 30% rabatem pacjentki mogą wykonać badania z zakresu diagnostyki obrazowej: mammografię oraz USG piersi, a w placówce w Legnicy dodatkowo rezonans magnetyczny piersi. 

Zapisy na badania przyjmowane są przez Telefoniczne Centrum Obsługi Pacjenta (58 775 95 99 lub 801 033 200) oraz w recepcjach poszczególnych placówek. W przypadku placówek w Legnicy i w Gorzowie, zapisy przyjmowane są jedynie w recepcjach. Adresy Centrów Medycznych POLMED, w których badania profilaktyczne możesz wykonać z 30% rabatem: 

* Centrum Medyczne w Starogardzie Gdańskim nie realizuje obecnie badania USG piersi. Zapraszamy do placówek w Gdańsku, Gdyni i Tczewie.
** Badania USG w Centrum Medycznym w Tczewie tylko dla Pań do 40 roku życia. Zapraszamy również do placówek w Gdańsku i Gdyni.


Dodano: 13/09/2023
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Badania
17/02/2022
Badania, Choroby
Reumatoidalne zapalenie stawów – jak rozpoznać wczesne objawy choroby? Leczenie RZS

Reumatoidalne zapalenie stawów to przewlekła postępująca choroba tkanki łącznej o podłożu autoimmunologicznym. Jej objawy nie są charakterystyczne, dlatego postawienie diagnozy bywa utrudnione. Trzeba jednak zrobić wszystko, żeby potwierdzić lub wykluczyć chorobę. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ nieleczone RZS prowadzi do poważnych problemów nie tylko ze stawami, lecz także z innymi narządami.


19/12/2022
Badania, Choroby, Dieta
Wrzody żołądka i dwunastnicy – objawy, diagnostyka, leczenie

Wrzody żołądka i dwunastnicy to najczęstszą choroba przewodu pokarmowego. Wrzody są to ubytki w błonie śluzowej, zazwyczaj spowodowane błędami żywieniowymi, paleniem tytoniu, narażeniem na stres, zakażeniem Helicobacter pylori, przyjmowaniem niesteroidowych lub sterydowych leków przeciwzapalnych.
Według szacunków lekarzy, wrzody żołądka czy też dwunastnicy dotyczą 5-10 proc. populacji. 


kortyzol
29/06/2023
Badania
Kortyzol, czyli „hormon stresu”- jakie pełni funkcje? Jak obniżyć kortyzol?

O kortyzolu mówi się, że jest „hormonem stresu” i to właśnie z takim określeniem jest często kojarzony. Jednak biorąc pod uwagę, jak wiele ważnych funkcji spełnia, warto dowiedzieć się więcej na jego temat. Gdzie i jak powstaje, za co odpowiada i do czego prowadzi jego niedobór lub nadmiar w organizmie? Odpowiadamy na wszystkie ważne pytania, dotyczące tego hormonu.  


Zapoznaj się z nasza ofertą:
badania na choroby weneryczne polmed
Nowość! Kup online!
Pakiet badań
Pakiet intymny – diagnostyka chorób wenerycznych
Zadbaj o swoje zdrowie intymne! Kup nasz pakiet diagnostyki chorób wenerycznych.

od 450 zł
onkopakiet polmed
Kup online!
Onkopakiet
Badanie mikroelementów
Badania zalecane w ramach profilaktyki nowotworowej osób dorosłych oraz wykorzystywane w procesie leczenia nowotworów.

od 160 zł
test na endometriozę polmed
Nowość! Kup online!
Badania
Test EndomKIT na endometriozę
Nieinwazyjny test z krwi EndomKIT w znaczący sposób skraca ścieżkę diagnostyczną choroby. Umów badanie w POLMED!

od 529 zł
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się