Twoje życie -Twój STYL z POLMED

Powrót

13 września 2023 roku rusza kolejna, 27. edycja akcji profilaktycznej Twoje życie – Twój STYL. POLMED po raz kolejny bierze udział w przedsięwzięciu, zachęcając tym samym kobiety do regularnego wykonywania badań profilaktycznych. W tym roku po raz pierwszy do akcji dołączyły dwie placówki POLMED Diagnostyki, spółki z Grupy POLMED, oferujące badania z zakresu diagnostyki obrazowej. 

Na czym polega akcja Twoje życie – Twój STYL? 

Akcja profilaktyczna Twoje życie – Twój STYL skierowana jest zarówno do czytelniczek czasopisma Twój Styl, jak i do wszystkich kobiet, chcących zadbać o swoje zdrowie. W jego październikowym wydaniu umieszczone są kupony, uprawniające do 30% rabatu na wybrane badania profilaktyczne. Należą do nich: mammografia, USG piersi, rezonans magnetyczny piersi, cytologia, test na HPV oraz badania genetyczne BRCA1 i BRCA2. W październikowym numerze Twojego Stylu znajduje się również szczegółowa lista placówek, biorących udział w akcji. Lista zawiera adresy Centrów Medycznych, numery telefonów oraz rodzaje badań, jakie wykonać można w danej placówce z wykorzystaniem kuponów rabatowych. 

Dlaczego właśnie te badania są ważne? 

Czemu warto wziąć udział w akcji Twoje życie – Twój STYL? 

Zdrowie to najcenniejsza rzecz, jaką możemy posiadać. Z tego powodu, warto regularnie je kontrolować, a w razie potrzeby – szybko reagować na negatywne zmiany, zachodzące w organizmie. Na ocenę ogólnego stanu zdrowia oraz wykrycie ewentualnych nieprawidłowości pozwalają natomiast badania profilaktyczne.  

W ramach akcji Twoje Życie – Twój STYL możesz wykonać wybrane badania profilaktyczne w niższej cenie. Jest to idealna okazja do tego, aby zadbać o swoje zdrowie oraz o swoją przyszłość. Weź sprawy w swoje ręce i przyłącz się do kolejnej edycji akcji profilaktycznej Twoje Życie – Twój STYL! 

Twoje życie – Twój STYL w POLMED 

POLMED kolejny raz przyłącza się do akcji profilaktycznej Twoje Życie – Twój Styl. W związku z tym, jeśli posiadasz już kupon rabatowy, możesz zapisać się na wybrane badania profilaktyczne.  

W Centrach Medycznych POLMED realizujemy następujące badania: 

W tegorocznej edycji po raz pierwszy bierze udział spółka Grupy POLMED – POLMED Diagnostyka. W placówkach w Gorzowie Wielkopolskim (ul. Chemiczna 12) i Legnicy (ul. Jarosława Iwaszkiewicza 5) z 30% rabatem pacjentki mogą wykonać badania z zakresu diagnostyki obrazowej: mammografię oraz USG piersi, a w placówce w Legnicy dodatkowo rezonans magnetyczny piersi. 

Zapisy na badania przyjmowane są przez Telefoniczne Centrum Obsługi Pacjenta (58 775 95 99 lub 801 033 200) oraz w recepcjach poszczególnych placówek. W przypadku placówek w Legnicy i w Gorzowie, zapisy przyjmowane są jedynie w recepcjach. Adresy Centrów Medycznych POLMED, w których badania profilaktyczne możesz wykonać z 30% rabatem: 


Dodano: 13/09/2023
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Badania
17/02/2022
Badania, Choroby
Jak rozpoznać wczesne objawy reumatoidalnego zapalenia stawów RZS?

Reumatoidalne zapalenie stawów to przewlekła postępująca choroba tkanki łącznej o podłożu autoimmunologicznym. Jej objawy nie są charakterystyczne, dlatego postawienie diagnozy bywa utrudnione. Trzeba jednak zrobić wszystko, żeby potwierdzić lub wykluczyć chorobę. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ nieleczone RZS prowadzi do poważnych problemów nie tylko ze stawami, lecz także z innymi narządami.


30/11/2021
Aktualności, Badania, Choroby
Wirus RSV – co to jest, jak go wykryć i leczyć?

Wirus RSV (ang. Respiratory Syncytial Virus) zalicza się do rodziny paramyksowirusów. Jest jednym z najczęstszych wirusów odpowiedzialnych za infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych, w tym za rozwój ostrego zapalenia oskrzelików i zapalenia płuc. Najczęściej diagnozuje się go u niemowląt oraz małych dzieci. Dla części z nich stanowi poważne zagrożenie. W jaki sposób wykrywa się wirusa RSV i jak się go leczy? Jakie są objawy wirusa RSV? Odpowiadamy!


12/04/2022
Badania, Choroby
Wiosenna alergia – jak sprawdzić czy jest się alergikiem i jak radzić sobie z objawami?

Alergia jest jednym z najczęściej występujących schorzeń na świecie – to choroba cywilizacyjna. Około 15 milionów ludzi w Polsce ma różnego typu alergie. Warto wykonać testy, żeby sprawdzić czy rzeczywiście jest się alergikiem.


Zapoznaj się z nasza ofertą
badanie
Diagnostyka prostaty
Niezbędnik każdego mężczyzny po 40-stce.

od 95 zł
badanie
Diagnostyka osteoporozy
Sprawdź czy Twoje kości są w dobrej formie.

od 95 zł
Pakiet badań
Serce pod kontrolą
Z miłości dla siebie!

od 83 zł
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się