Infolinia
58 775 95 99
801 033 200 (tylko z telefonów stacjonarnych)
POLMED S.A
Os. Kopernika 21
83-200 Starogard Gdański
kontakt@polmed.pl
Dane rejestrowe
NIP: 5921963724
REGON: 192110780
KRS: 0000271013
Nr konta: 17 1140 1065 0000 4410 5400 1001
Skontaktuj się z nami
Dział Kadr
Grażyna Fijał
(Dyrektor Personalny)
723 354 947 / 58 775 95 42
kadry@polmed.pl
Dział Finanse i Księgowość:
Maja Pyszkowska
(Generalny Dyrektor Finansowy)
m.pyszkowska@polmed.pl
Paweł Stefanowski
(Dyrektor Finansowy POLMED S.A. i Grupy Kapitałowej)
887 339 285
p.stefanowski@polmed.pl
Dorota Cerowska
(Dyrektor ds. Księgowości POLMED S.A. i Grupy Kapitałowej POLMED)
601 083 405 / 58 77 59 541
d.cerowska@polmed.pl
Dział Handlowy i Obsługi Posprzedażowej
Mirela Kruger
(Generalny Dyrektor Handlowy)
603 101 321
m.kruger@polmed.pl
Sebastian Wajdzik
(Z-ca Dyrektora Handlowego ds. obsługi klienta)
723 218 025
s.wajdzik@polmed.pl
Monika Załęska-Bogun
(Z-ca Dyrektora Handlowego ds. rozliczeń i analiz)
603 125 021
m.zaleska-bogun@polmed.pl
Małgorzata Bruchman
(Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży)
785 025 976 / 58 775 95 55
m.bruchman@polmed.pl
Dział IT
Dział Medycyny Pracy
Patrycja Syntek
Kierownik Działu Medycyny Pracy
p.syntek@polmed.pl
Dział Rozliczeń NFZ
Katarzyna Górecka
58 775 95 39
k.gorecka@polmed.pl
Dział Rozliczeń
Beata Kamysz
(Kierownik Działu Rozliczeń)
510 021 359
b.kamysz@polmed.pl
Dział Sprzedaży
Katarzyna Żanecka
(Dyrektor Sprzedaży)
510 021 393
k.zanecka@polmed.pl
Małgorzata Bruchman
(Sales Manager – województwo pomorskie)
785 025 976
m.bruchman@polmed.pl
Monika Dudek
(Sales Manager – województwo małopolskie, wielkopolskie, śląskie i dolnośląskie)
663 033 185
m.dudek@polmed.pl
Dział Zakupów Świadczeń Medycznych
Julita Pellowska
(dla Partnerów Medycznych z województw: pomorskie, podlaskie, opolskie, mazowieckie, łódzkie , dolnośląskie, warmińsko mazurskie)
885 583 958
j.pellowska@polmed.pl
Monika Gabryel
(dla Partnerów Medycznych z województw: kujawsko-pomorskie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, lubuskie, podkarpackie, wielkopolskie, śląskie, świętokrzyskie)
885 583 958
m.gabryel@polmed.pl
Dział Zamówień Publicznych
Katarzyna Żanecka
510 021 393
k.zanecka@polmed.pl
Katarzyna Młot
509 637 759
k.mlot@polmed.pl
Dział Zarządzania i Kontroli Jakości
Marta Rombalska
(Dyrektor Zarządzania i Kontroli Jakości, Pełnomocnik ds. Jakości)
885 217 988; 58 771 97 05
m.rombalska@polmed.pl
Aleksandra Wiloch
(Kierownik Działu Kontroli Jakości)
58 771 97 05
reklamacja@polmed.pl
Emilia Galinska
(Kierownik Działu Reklamacji)
885 025 919; 58 771 97 05
reklamacja@polmed.pl
Dyrektor Medyczny
lek. med. Ireneusz Markowski
(Dyrektor Medyczny)
785 031 454
i.markowski@polmed.pl
Dyrektor Operacyjny
Marek Wysocki
(Generalny Dyrektor Operacyjny)
723 218 023 / 58 775 95 36
m.wysocki@polmed.pl
Małgorzata Weissbrod
(Dyrektor Operacyjny)
693 001 077
m.weissbrod@polmed.pl
Inspektor Ochrony Danych
Kontakt dla mediów
Urszula Baranowska
u.baranowska@communicare.pl
Zarząd POLMED S.A.
Radosław Szubert
Prezes Zarządu
Romuald Magdoń
Wiceprezes Zarządu
Grażyna Jendyk
Grażyna Jendyk (Kierownik Biura Zarządu)
58 775 09 19
g.jendyk@polmed.pl

Nasze Centra Medyczne

os. Mikołaja Kopernika 21
83-200 Starogard Gdański
58 775 95 25
recepcja2.starogard@polmed.pl
ul. Generała Józefa Hallera 19E
83-200 Starogard Gdański
58 560 18 11
recepcja2.starogard@polmed.pl
Pomorska 1 (Galeria Kociewska – poziom 2)
83-110 Tczew
58 771 97 70
recepcja.tczew@polmed.pl
Zostaw nam swoje dane
Skontaktujemy się jak najszybciej to będzie możliwe
Wysłano
Twoja wiadomość została wysłana
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się