Infolinia
58 775 95 99
801 033 200
POLMED S.A
Os. Kopernika 21
83-200 Starogard Gdański
kontakt@polmed.pl
Dane rejestrowe
NIP: 5921963724
REGON: 192110780
KRS: 0000271013
Nr konta: 17 1140 1065 0000 4410 5400 1001
Skontaktuj się z nami
Dział Kadr
Grażyna Fijał
(Dyrektor Personalny)
723 354 947 / 58 775 95 42
kadry@polmed.pl
Dział Księgowości:
Paweł Stefanowski
(Dyrektor Finansowy POLMED S.A. i Grupy Kapitałowej)
887 339 285
p.stefanowski@polmed.pl
Dorota Cerowska
(Dyrektor ds. Księgowości POLMED S.A. i Grupy Kapitałowej POLMED)
601 083 405 / 58 77 59 541
d.cerowska@polmed.pl
Dział Handlowy i Obsługi Posprzedażowej
Mirela Kruger
(Dyrektor Handlowy)
603 101 321
m.kruger@polmed.pl
Małgorzata Bruchman
(Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży)
785 025 976 / 58 775 95 55
m.bruchman@polmed.pl
Marta Rombalska
(Kierownik Działu Reklamacji i Kontroli Jakości, Pełnomocnik ds. Jakości)
885 217 988 / 58 771 97 05
reklamacja@polmed.pl
Sebastian Wajdzik
(Kierownik Operacyjny TCOP)
723 218 025
s.wajdzik@polmed.pl
Dział IT
Dział Medycyny Pracy
Patrycja Syntek
Manager ds. Medycyny Pracy
p.syntek@polmed.pl
Dział Rozliczeń NFZ
Katarzyna Górecka
58 775 95 39
k.gorecka@polmed.pl
Dział Rozliczeń
Beata Kamysz
(Kierownik Działu Rozliczeń)
510 021 359
b.kamysz@polmed.pl
Dział Sprzedaży
Katarzyna Żanecka
(Dyrektor Sprzedaży)
510 021 393
k.zanecka@polmed.pl
Małgorzata Bruchman
(Sales Manager – województwo pomorskie)
785 025 976
m.bruchman@polmed.pl
Monika Dudek
(Sales Manager – województwo małopolskie, wielkopolskie, śląskie i dolnośląskie)
663 033 185
m.dudek@polmed.pl
Dział Zakupów Świadczeń Medycznych
Ewelina Reimus
(dla Partnerów Medycznych z województw: pomorskie, podlaskie, opolskie, mazowieckie, łódzkie , dolnośląskie, warmińsko mazurskie)
885 583 958
e.reimus@polmed.pl
Monika Gabryel
(dla Partnerów Medycznych z województw: kujawsko-pomorskie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, lubuskie, podkarpackie, wielkopolskie, śląskie, świętokrzyskie)
885 583 958
m.gabryel@polmed.pl
Dział Zamówień Publicznych
Katarzyna Żanecka
510 021 393
k.zanecka@polmed.pl
Katarzyna Młot
509 637 759
k.mlot@polmed.pl
Dyrektor Medyczny
lek. med. Ireneusz Markowski
785 031 454
i.markowski@polmed.pl
Dyrektor Operacyjny
Inspektor Ochrony Danych
Kontakt dla mediów
Urszula Baranowska
u.baranowska@communicare.pl
Zarząd POLMED S.A.
Radosław Szubert
Prezes Zarządu
Romuald Magdoń
Wiceprezes Zarządu
Grażyna Jendyk
Grażyna Jendyk (Kierownik Biura Zarządu)
58 775 09 19
g.jendyk@polmed.pl

Nasze Centra Medyczne

Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Grunwaldzka
al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
58 778 96 00
recepcja.manhattan@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Pilotów (Rehabilitacja)
Pilotów 23E/28
80-244 Gdańsk
58 710 15 88
w.wasilewska@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Startowa
Startowa 1
80-461 Gdańsk
58 769 37 60 / 58 769 37 70
recepcja.startowa@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Gdynia
10 Lutego 11
81-366 Gdynia
58 770 28 20 / 508 162 511
gdynia@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Katowice
Dąbrówki 10
40-081 Katowice
32 661 05 50 / 32 661 05 52 / 517 218 523
recepcja.katowice@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Kraków
Lubicz 23A
31-503 Kraków
12 298 47 40
recepcja.krakow@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Olsztyn
Wyszyńskiego 5B
10-457 Olsztyn
89 526 04 88
recepcja.olsztyn@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Poznań
Górecka 1
60-201 Poznań
61 639 73 71
recepcja.poznan@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Sosnowiec
Modrzejowska 32/B
41-200 Sosnowiec
32 661 05 71, 785 046 050
recepcja.sosnowiec@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Starogard Gdański
os. Mikołaja Kopernika 21
83-200 Starogard Gdański
58 775 95 25
recepcja2.starogard@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Starogard Hallera
ul. Generała Józefa Hallera 19E
83-200 Starogard Gdański
58 560 18 11
recepcja2.starogard@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Tczew
Pomorska 1 (Galeria Kociewska – poziom 2)
83-110 Tczew
58 771 97 70
recepcja.tczew@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Warszawa Grzybowska
Grzybowska 61
00-844 Warszawa
22 417 43 00
recepcja.grzybowska@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Warszawa Puławska
Puławska 410 A
02-845 Warszawa
22 646 18 96 / 603 210 167
recepcja.pulawska@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Warszawa Targowa
Targowa 24
03-733 Warszawa
22 100 63 78
recepcja.targowa@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Warszawa Twarda
Twarda 18
00-105 Warszawa
22 202 68 68
recepcja.twarda@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Warszawa Wołoska
Wołoska 16
02-675 Warszawa
22 278 71 20 / 22 278 71 21 / 22 278 71 22 / 603 048 396
recepcja.woloska@polmed.pl
Centrum Medyczne POLMED Wrocław
Grabiszyńska 208
53-235 Wrocław
71 723 07 85
recepcja.wroclaw@polmed.pl
Zostaw nam swoje dane
Skontaktujemy się jak najszybciej to będzie możliwe
Wysłano
Twoja wiadomość została wysłana
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się