POLMED to najnowocześniejsza platforma e-commerce na rynku usług medycznych. Firma wkroczyła na rynek w 1999 roku, rozwijając skutecznie sieć placówek medycznych – zarówno własnych, jak i partnerskich.

Nasi klienci, zarówno prywatni jak i instytucjonalni, znajdą nas w ponad 2000 starannie dobranych placówkach partnerskich. Jesteśmy jedynym operatorem medycznym, obsługującym naszych pacjentów codziennie, przez 24 godziny. Wspiera nas w tym nie tylko całodobowa linia medyczna, ale i najnowocześniejszy i zintegrowany system informatyczny.

Priorytetem naszej firmy jest zdrowy i szczęśliwy Pacjent, który dzięki naszej profesjonalnej opiece będzie miał czas i energię na realizację swoich marzeń.

W placówkach, które sygnujemy jakością POLMED, świadczymy usługi obejmujące:

Kultura organizacyjna POLMED

POLMED jako organizacja wyznająca zasadę równości, szacunku i pełnej tolerancji kulturowo-wyznaniowej. Podstawą działań firmy – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji są wysoka jakość działań i wzajemne zaufanie.

Filary naszej kultury organizacyjnej to:

Certyfikaty

Miło nam poinformować Państwa, iż w wyniku pozytywnego zakończenia procesu recertyfikacji, nasza firma we wrześniu 2018 roku uzyskała certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami najaktualniejszej normy ISO 9001:2015.

Certyfikat ISO 9001:2015
nr NC-0839

Projekty unijne

Chcąc zapewnić naszym pacjentom dostęp do szerokiego wachlarza badań diagnostycznych i zagwarantować opiekę medyczną na najwyższym poziomie, otworzyliśmy nowoczesne przychodnie i wyposażyliśmy je w potrzebny sprzęt medyczny. Przy realizacji wybranych projektów korzystaliśmy z dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

Zrealizowane projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej:

  • przebudowa przychodni w Starogardzie,
  • utworzenie nowego oddziału firmy w Olsztynie,
  • zakup ultrasonografów do CM POLMED w Sosnowcu i Katowicach,
  • utworzenie nowej placówki w Katowicach świadczącej kompleksowe usługi medyczne i rehabilitacyjne.

Centrum Medyczne POLMED w Twoim mieście

POLMED to 18 Centrów Medycznych i ponad 3000 przychodni partnerskich na terenie całego kraju.

Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się