Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Ułatwiamy proces wdrożenia opieki medycznej, wspierając Klienta na każdym etapie – od negocjacji, poprzez ustalanie warunków współpracy, aż po opiekę i wsparcie już po podpisaniu umowy.
Dlatego zaufało nam tak wielu:

AmRest sp. z o.o., AmRest Coffee sp. z o.o., Amrest Franchise sp. z o.o.

Nasza współpraca z POLMED S.A. trwa od lutego 2014 r.
W ramach umowy z POLMED S.A. opieką medyczną w zakresie Medycyny Pracy jest objętych ok. 8 tys. naszych pracowników. Dodatkowo w zakresie badań sanitarnych objętych jest ok. 7,5 tys. zleceniobiorców.

POLMED S.A. cechuje duże doświadczenie w obsłudze klienta oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych. Doceniamy obsługę Centrum Obsługi Pacjenta POLMED, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko. Działania POLMED cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Nasza współpraca układała się i układa nadal bardzo dobrze. Możemy polecić POLMED jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Oskar Dolasiński
Payroll & Compliance Specialist

Nasza współpraca z firmą POLMED trwa od kwietnia 2012 r. W ramach umowy z POLMED, która obejmuje zarówno badania medycyny pracy jak dodatkową opiekę medyczną, 1490 pracowników oraz 320 członków rodzin objętych jest opieką medyczną w zakresie ogólnopolskim.

Zdecydowaliśmy się na usługi partnera medycznego POLMED z uwagi na duże doświadczenie oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych.
Doceniamy pracę Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta POLMED, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko.
Nasza współpraca układała się i układa nadal bardzo dobrze. Możemy polecić POLMED jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Wioleta Hinc
Kierownik Działu Kadr i Płac

Centrala Spółki, Region Karpacki, Region Mazowiecki, Region Pomorski, Region Wielkopolski. Ponad 2600 pracowników objętych opieką medyczną w ramach medycyny pracy oraz dodatkowej opieki medycznej.

Polmed S.A. cechuje duże doświadczenie w obsłudzie klienta oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych. Doceniamy pracę Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta Polmed, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko. Działania Polmed S.A. cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta.
Jako pracodawca dbający o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Polmed S.A. Dzięki merytorycznej wiedzy personelu, doświadczeniu kadry lekarskiej oraz profesjonalnej obsłudze klienta, świadczenia medyczne wykonywane są ze starannością.
Dotychczasowa jakość współpracy z Polmed S.A. pozwala nam zarekomendować tę firmę jako dobrego partnera w zakresie opieki medycznej.
Aneta Zgorzelska
Dyrektor Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Z firmą Polmed współpracujemy od pięciu lat w zakresie medycyny pracy i dodatkowej opieki medycznej. Umową objętych jest ponad 500 Pracowników Leadec sp. z o.o.
Usługi medyczne świadczone przez firmę Polmed realizowane są w sposób rzetelny, zgodnie z zawartą umową,
Agnieszka Grzywocz
Prokurent

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie Oddział w Sanoku potwierdza, że firma Polmed S.A. ul Os. Kopernika 21, 83-200 Starogard Gdański od 1 grudnia 2013 r. świadczy opiekę medyczną dla Oddziału w Sanoku.
Opieką medyczną objętych jest 1462 pracowników Oddziału w zakresie medycyny pracy.
Z pakietu medycznego obejmującego dodatkowe usługi zdrowotne korzysta 812 pracowników i 192 członków rodzin.

Spółka Polmed S.A. świadczy usługi zgodnie z umową.
Lesław Piątek
Dyrektor Eksploatacji

Z firmą POLMED SA współpracujemy już od 01 lipca 2017 r. w zakresie medycyny pracy i dodatkowej opieki medycznej. Umową objętych jest ponad 600 pracowników.
Usługi medyczne realizowane przez firmę POLMED SA wykonywane są sposób należyty, zgodnie z podpisaną umową.
Nasza współpraca układa się i układała się bardzo dobrze. Możemy polecić Polmed, jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużą starannością i zaangażowaniem.
Katarzyna Studzińska
Kierownik Zespołu Personalnego

Z POLMED SA z siedzibą w Starogardzie Gdański oś. Kopernika 21 współpracujemy od 2021 roku w zakresie dostarczania usług medycznych dla naszych pracowników., zarówno w postaci pakietów medycznych jak i medycyny pracy. W chwili obecnej POLMED obsługuje 750 pracowników naszej firmy.
POLMED wywiązuje się ze swoich obowiązków rzetelnie, niezwłocznie wyjaśnia zaistniałe sytuacje i rozwiązuje pojawiające się trudności. Współpraca z przedstawicielem firmy jest satysfakcjonująca.

Polecamy firmę jako profesjonalnego i kompetentnego partnera biznesowego.
Agnieszka Mróz
Dyrektor HR


Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się