Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Ułatwiamy proces wdrożenia opieki medycznej, wspierając Klienta na każdym etapie – od negocjacji, poprzez ustalanie warunków współpracy, aż po opiekę i wsparcie już po podpisaniu umowy.
Dlatego zaufało nam tak wielu:

AmRest sp. z o.o., AmRest Coffee sp. z o.o., Amrest Franchise sp. z o.o.

Nasza współpraca z POLMED S.A. trwa od lutego 2014 r.
W ramach umowy z POLMED S.A. opieką medyczną w zakresie Medycyny Pracy jest objętych ok. 8 tys. naszych pracowników. Dodatkowo w zakresie badań sanitarnych objętych jest ok. 7,5 tys. zleceniobiorców.

POLMED S.A. cechuje duże doświadczenie w obsłudze klienta oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych. Doceniamy obsługę Centrum Obsługi Pacjenta POLMED, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko. Działania POLMED cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Nasza współpraca układała się i układa nadal bardzo dobrze. Możemy polecić POLMED jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Oskar Dolasiński
Payroll & Compliance Specialist

Niniejszym potwierdzamy bardzo wysoką jakość świadczonych usług przez firmę POLMED SA zarówno pod względem organizacji, jak również jakości i dostępności usług medycznych w podmiotach leczniczych. Dzięki współpracy z firmą POLMED SA osoby ubezpieczone w TU ZDROWIE SA mają zapewniony szybki i łatwy dostęp do lekarzy podstawowej opieki medycznej, lekarzy specjalistów oraz szerokiego wachlarza badań diagnostycznych na terenie całego kraju. Jakość świadczonych przez POLMED SA usług, gwarancje terminów oraz dostępność świadczeń medycznych w pełni spełniają oczekiwania i wymagania Klientów TU ZDROWIE.
Sławomir Koszewski
Członek Zarządu

Współpraca z Polmed SA trwa od 2010 r.
W ramach umowy z Polmed SA, 14 tys. osób objętych jest opieką medyczną tj.: medycyny pracy oraz dodatkowej opieki medycznej w ramach pakietu medycznego w zakresie ogólnopolskim.

Polmed SA cechuje duże oświadczenie w obsłudze klienta/pacjenta oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych. Doceniamy pracę z Centrum Obsługi Pacjenta Polmed SA, za pośrednictwem, którego korzystanie ze świadczeń przebiega szybko i sprawnie. Działania Polmed SA cechuje elastyczność i indywidualne podejście do kontrahenta.

Nasza współpraca układa się bardzo dobrze do dziś. Możemy polecić Polmed SA jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
dr Paweł Węgłowski
Dyrektor Operacyjny S7Heath sp. z o.o.

Centrum Medyczne „POLMED” S.A. świadczy od 2011 roku usługi medyczne dla 500 pracowników Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wykonawca zapewnia zarówno usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej pracowników, jak i w zakresie rozszerzonych, zróżnicowanych usług medycznych. Centrum Medyczne „POLMED” S.A. zapewnia opiekę lekarzy specjalistów i dostęp do sieci placówek medycznych własnych oraz placówek współpracujących.

Efekty współpracy spełniają wymagania w zakresie usług zdrowotnych.
Renata Świerzyńska
Wz. Naczelnika Wydziału ds. Kapitału Ludzkiego. Ekspert ds. procesów HR

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie Oddział w Zielonej Górze zaświadcza, że współpracę z firmą POLMED SA w zakresie świadczeń usług medycznych rozpoczęło w czerwcu 2010 roku.

W ramach umowy z zakresu pakietu medycznego i stomatologicznego skorzystało w 2021 roku 940 pracowników, 640 członków ich rodzin, z usług stomatologicznych korzystało 255 pracowników i ok. 120 członków ich rodzin. W zakresie medycyny pracy zgłoszonych zostało ok 1700 pracowników Oddziału.

Usługi realizowane przez firmę wykonywane są zgodnie z postanowieniami umowy.

Dużym atutem firmy POLMED jest szeroka sieć placówek medycznych na terenie całego kraju.
Krzysztof Krupiński
Dyrektor Oddziału

Z firmą POLMED współpracujemy od maja 2009 r. Współpraca jest wynikiem konkursu przeprowadzonego przez naszą firmę. Przy wyborze kierowaliśmy się m.in. dużym doświadczeniem firmy Polmed w zakresie świadczenia usług medycznych i szerokim dostępem do sieci placówek medycznych.
Obecnie zatrudniamy blisko 3000 pracowników, którzy są objęci opieką medyczną z zakresu medycyny pracy oraz dodatkową opieką medyczną w zakresie ogólnopolskim.

Działania POLMED cechuje elastyczność, indywidualne podejście do zleconych usług, otwartość na zmiany oraz duże zaangażowanie. Jest to dla nas szczególnie widoczne w ramach współpracy z gabinetem Polmed zlokalizowanym na terenie naszej firmy. Wszystkie usługi są realizowane w oparciu o wiążącą nas umowę, należycie.

Możemy polecić POLMED SA jako sprawdzonego partnera medycznego.
Agnieszka Bogdanowicz
Area HR Manager

Nasza współpraca z firmą POLMED trwa od kwietnia 2012 r. W ramach umowy z POLMED, która obejmuje zarówno badania medycyny pracy jak dodatkową opiekę medyczną, 1490 pracowników oraz 320 członków rodzin objętych jest opieką medyczną w zakresie ogólnopolskim.

Zdecydowaliśmy się na usługi partnera medycznego POLMED z uwagi na duże doświadczenie oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych.
Doceniamy pracę Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta POLMED, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko.
Nasza współpraca układała się i układa nadal bardzo dobrze. Możemy polecić POLMED jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Wioleta Hinc
Kierownik Działu Kadr i Płac

Centrala Spółki, Region Karpacki, Region Mazowiecki, Region Pomorski, Region Wielkopolski. Ponad 2600 pracowników objętych opieką medyczną w ramach medycyny pracy oraz dodatkowej opieki medycznej.

Polmed S.A. cechuje duże doświadczenie w obsłudzie klienta oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych. Doceniamy pracę Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta Polmed, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko. Działania Polmed S.A. cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta.
Jako pracodawca dbający o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Polmed S.A. Dzięki merytorycznej wiedzy personelu, doświadczeniu kadry lekarskiej oraz profesjonalnej obsłudze klienta, świadczenia medyczne wykonywane są ze starannością.
Dotychczasowa jakość współpracy z Polmed S.A. pozwala nam zarekomendować tę firmę jako dobrego partnera w zakresie opieki medycznej.
Aneta Zgorzelska
Dyrektor Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie Oddział w Sanoku potwierdza, że firma Polmed S.A. ul Os. Kopernika 21, 83-200 Starogard Gdański od 1 grudnia 2013 r. świadczy opiekę medyczną dla Oddziału w Sanoku.
Opieką medyczną objętych jest 1462 pracowników Oddziału w zakresie medycyny pracy.
Z pakietu medycznego obejmującego dodatkowe usługi zdrowotne korzysta 812 pracowników i 192 członków rodzin.

Spółka Polmed S.A. świadczy usługi zgodnie z umową.
Lesław Piątek
Dyrektor Eksploatacji

Z firmą Polmed współpracujemy od pięciu lat w zakresie medycyny pracy i dodatkowej opieki medycznej. Umową objętych jest ponad 500 Pracowników Leadec sp. z o.o.
Usługi medyczne świadczone przez firmę Polmed realizowane są w sposób rzetelny, zgodnie z zawartą umową,
Agnieszka Grzywocz
Prokurent

Z firmą POLMED SA współpracujemy już od 01 lipca 2017 r. w zakresie medycyny pracy i dodatkowej opieki medycznej. Umową objętych jest ponad 600 pracowników.
Usługi medyczne realizowane przez firmę POLMED SA wykonywane są sposób należyty, zgodnie z podpisaną umową.
Nasza współpraca układa się i układała się bardzo dobrze. Możemy polecić Polmed, jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużą starannością i zaangażowaniem.
Katarzyna Studzińska
Kierownik Zespołu Personalnego
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się