Kup wizytę
Infolinia: 58 775 95 99

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Ułatwiamy proces wdrożenia opieki medycznej, wspierając Klienta na każdym etapie – od negocjacji, poprzez ustalanie warunków współpracy, aż po opiekę i wsparcie już po podpisaniu umowy.
Dlatego zaufało nam tak wielu:

POLMED S.A. cechuje duże doświadczenie w obsłudze klienta oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych. Doceniamy obsługę Centrum Obsługi Pacjenta POLMED, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko. Działania POLMED cechuje elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Nasza współpraca układała się i układa nadal bardzo dobrze. Możemy polecić POLMED jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Agata Błachut
Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych

Niniejszym potwierdzamy bardzo wysoką jakość świadczonych usług przez firmę POLMED SA zarówno pod względem organizacji, jak również jakości i dostępności usług medycznych w podmiotach leczniczych. Dzięki współpracy z firmą POLMED SA osoby ubezpieczone w TU ZDROWIE SA mają zapewniony szybki i łatwy dostęp do lekarzy podstawowej opieki medycznej, lekarzy specjalistów oraz szerokiego wachlarza badań diagnostycznych na terenie całego kraju. Jakość świadczonych przez POLMED SA usług, gwarancje terminów oraz dostępność świadczeń medycznych w pełni spełniają oczekiwania i wymagania Klientów TU ZDROWIE.
Sławomir Koszewski
Członek Zarządu

W ramach umowy z POLMED 7200 osób objętych jest opieką medyczną w zakresie medycyny pracy oraz dodatkowej opieki medycznej w ramach pakietu medycznego.

POLMED SA cechuje duże doświadczenie w obsłudze klienta oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych. Doceniamy pracę Centrum Obsługi Pacjenta POLMED, za pośrednictwem, którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko. Działania POLMED cechuje elastyczność
i indywidualne podejście do klienta.

Nasza współpraca układała się i układa nadal bardzo dobrze. Możemy polecić POLMED jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Mirosław Mańkiewicz
Prezes Zarządu

Centrum Medyczne „POLMED” S.A. świadczy od 2011 roku usługi medyczne dla 500 pracowników Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wykonawca zapewnia zarówno usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej pracowników, jak i w zakresie rozszerzonych, zróżnicowanych usług medycznych. Centrum Medyczne „POLMED” S.A. zapewnia opiekę lekarzy specjalistów i dostęp do sieci placówek medycznych własnych oraz placówek współpracujących.

Efekty współpracy spełniają wymagania w zakresie usług zdrowotnych.
Renata Świerzyńska
Wz. Naczelnika Wydziału ds. Kapitału Ludzkiego. Ekspert ds. procesów HR

polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie Oddział w Zielonej Górze zaświadcza, że współpracę z firmą POLMED SA w zakresie świadczeń usług medycznych rozpoczęło w czerwcu 2010 roku.

W ramach umowy z zakresu pakietu medycznego i stomatologicznego skorzystało w 2017 roku 1205 pracowników, 1041 członków ich rodzin, a w zakresie medycyny pracy 1768 pracowników Oddziału.

Usługi realizowane przez firmę wykonywane są zgodnie z postanowieniami umowy.

Dużym atutem firmy POLMED jest szeroka sieć placówek medycznych na terenie całego kraju.
Krzysztof Krupiński
Dyrektor Oddziału

Z firmą POLMED współpracujemy od maja 2009 r. Współpraca jest wynikiem konkursu przeprowadzonego przez naszą firmę. Przy wyborze kierowaliśmy się m.in. dużym doświadczeniem firmy Polmed w zakresie świadczenia usług medycznych i szerokim dostępem do sieci placówek medycznych.

Obecnie zatrudniamy 3300 pracowników, którzy są objęci opieką medyczną w zakresie ogólnopolskim. Dzięki pracy Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta korzystanie ze świadczeń medycznych przebiega bardzo sprawnie.

Działania POLMED cechuje elastyczność, indywidualne podejście do zleconych usług, otwartość na zmiany oraz duże zaangażowanie.
Możemy polecić POLMED SA jako sprawdzonego partnera medycznego.
Agnieszka Bogdanowicz
Area HR Manager

Nasza współpraca z firmą POLMED trwa od kwietnia 2012 r. W ramach umowy z POLMED, która obejmuje zarówno badania medycyny pracy jak dodatkową opiekę medyczną, 1795 pracowników oraz 410 członków rodzin objętych jest opieką medyczną w zakresie ogólnopolskim.

Zdecydowaliśmy się na usługi partnera medycznego POLMED z uwagi na duże doświadczenie oraz szeroki dostęp do sieci placówek medycznych.
Doceniamy pracę Telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta POLMED, za pośrednictwem którego korzystanie z usług przebiega sprawnie i szybko.
Nasza współpraca układała się i układa nadal bardzo dobrze. Możemy polecić POLMED jako sprawdzonego partnera medycznego, który działa z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Wioleta Hinc
Kierownik Działu Kadr i Płac

Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się