Prywatna opieka medyczna w POLMED

Powrót

Zdrowie jest jedną z najistotniejszych wartości, o czym świadczy fakt, że życzymy go sobie wzajemnie przy każdej okazji. Utrata zdrowia to największe z nieszczęść i najczęstsza obawa ludzi. Leczenie, ale też profilaktyka zdrowia, kojarzą się często z…kolejkami i nieprzyjemnym procesem rejestracji, który skutecznie odstrasza od korzystania z opieki zdrowotnej sporą część społeczeństwa. Dlatego coraz częściej zaczynamy szukać dostępu do prywatnej opieki medycznej.

Prywatna opieka medyczna w POLMED – dlaczego warto?

Leczenie w Polsce, ale też rutynowe wizyty u specjalistów medycyny, większości z nas kojarzą się z oczekiwaniem – zauważa specjalista Centrum Medycznego POLMED. Tradycyjny sposób odbywania wizyt lekarskich obejmuje najpierw czekanie na telefoniczne połączenie z rejestracją, czekanie na wolny termin, a następnie czekanie w realnej kolejce pod drzwiami gabinetu lekarskiego. Choć cierpliwość niewątpliwie jest cnotą, którą warto trenować, w przypadku choroby moment nie jest najlepszy. Skutecznym rozwiązaniem problemu czekania na konsultację lekarską jest elektroniczny system rejestracji.

Obsługa i dostępność

Wykupując roczny abonament medyczny uzyskujemy dostęp do codziennej prywatnej opieki medycznej i szerokiego zakresu usług medycznych w ramach wybranego pakietu. Pakiety zdrowotne w zależności od ceny oferują podstawowy oraz specjalistyczny zakres opieki medycznej. Dodatkowo sprecyzowane są również parametry dostępności do wybranej grupy usług medycznych – zatem oczekiwanie w kolejce już nie będzie nam straszne.

Umawiając się na pilną wizytę internistyczną mamy pewność, iż odbędzie się ona w trybie pilnym i co ważne – planowanym. Idąc do specjalisty musisz posiadać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Abonament medyczny daje Ci możliwość rezerwacji wizyty u lekarza specjalisty bez dodatkowych konsultacji poprzedzających. Identycznie jest w przypadku badań diagnostycznych.

Wyobraźmy sobie sytuację, gdzie podczas ferii zimowych na stoku mieliśmy kolizję. W naszej ocenie konieczna jest konsultacja z chirurgiem. Prywatny pakiet medyczny umożliwia nam rezerwację takiej wizyty od ręki.

Obsługa on-line

Aby umówić się na wizytę w placówce medycznej, która posiada elektroniczny system rejestracji, pacjent nie musi wychodzić z domu, ani nawet dzwonić do rejestracji. Systemy rejestracji on-line dostępne są całą dobę przez 7 dni w tygodniu. W praktyce oznacza to, że pacjent może umówić wizytę nawet w środku nocy, nie wyrywając przy tym nikogo ze snu. W łatwy sposób i bez pośpiechu może podjąć decyzję o tym, z którym dokładnie specjalistą będzie konsultował swoje zdrowie, a także konkretną datę i godzinę wizyty.

Jeżeli chcemy sprawdzić naszą historię wizyt umówioną poprzez elektroniczny system rejestracji – logujemy się i sprawdzamy. Również w przypadku, kiedy uzyskaliśmy zlecenie medyczne na specjalistyczne badanie diagnostyczne, korzystamy z serwisu placówki medycznej.

Dla samej przychodni rejestracja elektroniczna również stanowi korzystne rozwiązanie, ponieważ odciąża personel placówki.

Płatność on-line

Serwis polmed.pl udostępnia pacjentom kolejne udogodnienie, jakim niewątpliwie jest elektroniczna płatność. Wykorzystywany system informatyczny zapewnia nie tylko rozmaite możliwości uiszczania opłat, ale także całkowite bezpieczeństwo transakcji. Z perspektywy pacjenta takie rozwiązanie stanowi olbrzymie ułatwienie, ponieważ cała wizyta w przychodni skupia się na tym, co najważniejsze, czyli na konsultacji medycznej.

Przypomnienia

Każda umówiona wizyta zostaje odnotowana w systemie komputerowym, który następnie wysyła na adres mailowy pacjenta odpowiednie potwierdzenie. W takiej wiadomości znajduje się informacja o dokładnym czasie i miejscu wizyty, będąca wygodnym przypomnieniem o nadchodzącej konsultacji. System wyposażony jest również w automatyczne potwierdzanie wizyt poprzez komunikator SMS. 24h przed planowanym terminem wizyty dostajemy wiadomość SMS z terminem zarejestrowanej usługi medycznej.

Prywatna opieka zdrowotna niesie ze sobą wiele korzyści – wygoda, prestiż posiadania takiej usługi, szybki dostęp i obsługa on-line. Wszyscy zgodzimy się z faktem, iż zdrowie nasze i naszych bliskich to jedna ze sfer, w której nie powinno się czekać i oszczędzać.


Zagwarantuj sobie codzienną prywatną opiekę medyczną już teraz!

>> Sprawdź ofertę indywidualnych abonamentów medycznych w POLMED.


Dodano: 07/06/2018
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Aktualności
28/02/2022
Aktualności, Profilaktyka
Jak zmienić lekarza podstawowej opieki zdrowotnej?

Zmiana lekarza podstawowej opieki zdrowotnej nie jest trudna, chociaż wielu pacjentów się jej obawia. Większość myśli, że to skomplikowana procedura, która wymaga kontaktu zarówno z dotychczasową przychodnią, jak i z nową. Tymczasem w dobie pandemii koronawirusa wszystko można załatwić przez internet. Jak i kiedy da się zmienić lekarza POZ?


05/07/2021
Aktualności, Styl życia
Zasady realizacji e-recepty za granicą

E-recepta może być zrealizowana w dowolnej aptece na terenie całego kraju. A co wtedy, gdy chce się ją wykupić za granicą? Jakie dane musi zawierać i w jakiej formie powinna zostać przedstawiona farmaceucie np. w Czechach, żeby mógł on wydać wypisane na niej leki? Czym e-recepta różni się od tak zwanych recept transgranicznych?


08/10/2021
Aktualności, Profilaktyka, Styl życia
Prywatna opieka dla każdego. Jak działa abonament zdrowotny?

Praktycznie każdy kiedyś miał problem z dostaniem się do specjalisty. Kolejki do wybranych lekarzy w ramach usług NFZ wymagają niejednokrotnie czekania po kilka, a nawet kilkanaście miesięcy na wizytę. Z tego powodu coraz więcej Polaków decyduje się na korzystanie z prywatnej opieki medycznej. Część robi to okazjonalnie, a część wykupuje pakiety usług. Jak działają abonamenty zdrowotne i co mogą obejmować?


Zapoznaj się z nasza ofertą:
abonament medyczny dla mężczyzn polmed
już od 120 zł miesięcznie
Abonament medyczny
Mężczyzna
Pozwól, że zadbamy o Ciebie! Wybierz abonament medyczny dla mężczyzn w POLMED.

od 1180 zł/rok
abonament medyczny dla kobiet polmed
już od 120 zł miesięcznie!
Abonament medyczny
Kobieta
Nie odkładaj badań na później! Zdrowie nie poczeka. Wykup abonament medyczny w POLMED.

od 1180 zł/rok
badania laboratoryjne dla seniora polmed
już od 143 zł miesięcznie!
Abonament medyczny
Senior
Wiek nie musi Cię ograniczać! Pozwól, że pomożemy Ci w życiowej przygodzie. Zadbamy o Twój spokój i komfort, by Twoje życie było nadal pełne zdrowia, dobrego samopoczucia i aktywności.

od 1400 zł/rok
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się