Prywatna opieka medyczna w POLMED

Powrót

Prywatna opieka medyczna w POLMED – dlaczego warto?

Zdrowie jest jedną z najistotniejszych wartości, o czym świadczy fakt, że życzymy go sobie wzajemnie przy każdej okazji. Utrata zdrowia to największe z nieszczęść i najczęstsza obawa ludzi. Leczenie, ale też profilaktyka zdrowia, kojarzą się często z…kolejkami i nieprzyjemnym procesem rejestracji, który skutecznie odstrasza od korzystania z opieki zdrowotnej sporą część społeczeństwa. Dlatego coraz częściej zaczynamy szukać dostępu do prywatnej opieki medycznej.

Leczenie w Polsce, ale też rutynowe wizyty u specjalistów medycyny, większości z nas kojarzą się z oczekiwaniem – zauważa specjalista Centrum Medycznego POLMED. Tradycyjny sposób odbywania wizyt lekarskich obejmuje najpierw czekanie na telefoniczne połączenie z rejestracją, czekanie na wolny termin, a następnie czekanie w realnej kolejce pod drzwiami gabinetu lekarskiego. Choć cierpliwość niewątpliwie jest cnotą, którą warto trenować, w przypadku choroby moment nie jest najlepszy. Skutecznym rozwiązaniem problemu czekania na konsultację lekarską jest elektroniczny system rejestracji.

Obsługa i dostępność

Wykupując roczny abonament medyczny uzyskujemy dostęp do codziennej prywatnej opieki medycznej i szerokiego zakresu usług medycznych w ramach wybranego pakietu. Pakiety zdrowotne w zależności od ceny oferują podstawowy oraz specjalistyczny zakres opieki medycznej. Dodatkowo sprecyzowane są również parametry dostępności do wybranej grupy usług medycznych – zatem oczekiwanie w kolejce już nie będzie nam straszne. Umawiając się na pilną wizytę internistyczną mamy pewność, iż odbędzie się ona w trybie pilnym i co ważne – planowanym. Idąc do specjalisty musisz posiadać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Abonament medyczny daje Ci możliwość rezerwacji wizyty u lekarza specjalisty bez dodatkowych konsultacji poprzedzających. Identycznie jest w przypadku badań diagnostycznych.

Wyobraźmy sobie sytuację, gdzie podczas ferii zimowych na stoku mieliśmy kolizję. W naszej ocenie konieczna jest konsultacja z chirurgiem. Prywatny pakiet medyczny umożliwia nam rezerwację takiej wizyty od ręki.

Obsługa on-line

Aby umówić się na wizytę w placówce medycznej, która posiada elektroniczny system rejestracji, pacjent nie musi wychodzić z domu, ani nawet dzwonić do rejestracji. Systemy rejestracji on-line dostępne są całą dobę przez 7 dni w tygodniu. W praktyce oznacza to, że pacjent może umówić wizytę nawet w środku nocy, nie wyrywając przy tym nikogo ze snu. W łatwy sposób i bez pośpiechu może podjąć decyzję o tym, z którym dokładnie specjalistą będzie konsultował swoje zdrowie, a także konkretną datę i godzinę wizyty.

Jeżeli chcemy sprawdzić naszą historię wizyt umówioną poprzez elektroniczny system rejestracji – logujemy się i sprawdzamy. Również w przypadku, kiedy uzyskaliśmy zlecenie medyczne na specjalistyczne badanie diagnostyczne, korzystamy z serwisu placówki medycznej.

Dla samej przychodni rejestracja elektroniczna również stanowi korzystne rozwiązanie, ponieważ odciąża personel placówki.

Płatność on-line

Serwis polmed.pl udostępnia pacjentom kolejne udogodnienie, jakim niewątpliwie jest elektroniczna płatność. Wykorzystywany system informatyczny zapewnia nie tylko rozmaite możliwości uiszczania opłat, ale także całkowite bezpieczeństwo transakcji. Z perspektywy pacjenta takie rozwiązanie stanowi olbrzymie ułatwienie, ponieważ cała wizyta w przychodni skupia się na tym, co najważniejsze, czyli na konsultacji medycznej.

Przypomnienia

Każda umówiona wizyta zostaje odnotowana w systemie komputerowym, który następnie wysyła na adres mailowy pacjenta odpowiednie potwierdzenie. W takiej wiadomości znajduje się informacja o dokładnym czasie i miejscu wizyty, będąca wygodnym przypomnieniem o nadchodzącej konsultacji. System wyposażony jest również w automatyczne potwierdzanie wizyt poprzez komunikator SMS. 24h przed planowanym terminem wizyty dostajemy wiadomość SMS z terminem zarejestrowanej usługi medycznej.

Prywatna opieka zdrowotna niesie ze sobą wiele korzyści – wygoda, prestiż posiadania takiej usługi, szybki dostęp i obsługa on-line. Wszyscy zgodzimy się z faktem, iż zdrowie nasze i naszych bliskich to jedna ze sfer, w której nie powinno się czekać i oszczędzać.


>> Sprawdź ofertę indywidualnych abonamentów medycznych w POLMED.

Zagwarantuj sobie codzienną prywatną opiekę medyczną już teraz


Dodano: 07/06/2018
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Aktualności
22/02/2021
Koronawirus, Aktualności
Koronawirus SARS-CoV-2: testy serologiczne i wymazowe

05/05/2021
Koronawirus, Aktualności, Choroby, Porady lekarzy
Powikłania po chorobie COVID-19

05/07/2021
Aktualności
Zasady realizacji e-recepty za granicą

Zapoznaj się z nasza ofertą
Abonament
MĘŻCZYZNA
Pozwól, że zadbamy o Ciebie!

od 899 zł
badanie
Badania laboratoryjne dla mężczyzn
Sprawdź czy wszystko gra i żyj jak chcesz!

od 69 zł
badanie
Profilaktyka onkologiczna - dla mężczyzn
Nie daj się

od 145 zł
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Infolinia: 58 775 95 99