Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Centrum Medyczne POLMED Sosnowiec


Modrzejowska 32/B
41-200 Sosnowiec

Lokalizacja

Placówka mieści się w budynku kina Helios na I piętrze wejście boczne naprzeciwko apteki głównej, oddziału PGNiG, czy delegatury NFZ w Sosnowcu.

Dojazd komunikacją miejską

Jadąc komunikacją miejską najlepiej wysiąść na przystanku Dworzec PKP. Pacjent musi się kierować na ulicę Modrzejowską i iść prosto deptakiem aż dojdzie do budynku kina Helios  Z Jaworzna pacjent dojedzie autobusem linii S, natomiast z Katowic z ul. Piotra Skargi liniami: 808; 811; 813; 815 oraz tramwajem 15 z przystanku „Katowice Dworzec PKP”

Dojazd samochodem

Ulica Modrzejowska mieści się na skrzyżowaniu z ulicą Kościelną/ Małachowskiego/ Mościckiego. W pobliżu znajduje się „rondo Zagłębia Dąbrowskiego”, gdzie trzeba wjechać w ulicę Małachowskiego.

Parking

Pacjent może skorzystać z miejsc parkingowych umieszczonych przy drodze. Dodatkowo, przy ulicy Mościckiego mieści się darmowy parking zlokalizowany około 300m od placówki POLMED. Naprzeciwko POLMED (pod budynkiem, w którym mieści się Apteka główna), gdzie znajduje się podziemny, płatny parking.