Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Ryszard Zbroński

Urologia

Ryszard Zbroński

Urologia

Wykształcenie:

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej im. L. Waryńskiego w Katowicach. Specjalista Drugiego Stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, a także specjalista w dziedzinie urologii. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte na oddziałach szpitalnych, jak i w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej.

Doświadczenie:

Pan doktor zajmuje się schorzeniami związanymi z: nietrzymaniem moczu, bólem przy oddawaniu moczu, zmianami w moczu (białkomocz, krwiomocz, ropa w moczu, spieniony mocz, ciemna barwa moczu), zmianami w ilości oddawanego moczu (więcej niż 7 razy na dobę), zbyt małą ilością oddawanego moczu, bólem lub obrzękiem jąder, uczuciem parcia na pęcherz, bólem po urazie w okolicach podbrzusza, pieczeniem lub swędzeniem cewki moczowej, zmianami w wyglądzie prącia (zaczerwienienia, obrzęki); bólem w dolnej części pleców.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Sosnowiec

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę