Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Marzena Gemra

Psycholog, Seksuologia

Marzena Gemra

Psycholog, Seksuologia

Wykształcenie:

Jestem psychologiem od 2002 r. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, a następnie studia podyplomowe z Psychologii Transportu. W 2010 roku, po uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji, zostałam wpisana na Listę Komendanta Wojewódzkiego Policji jako psycholog upoważniony do badania osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Stale poszerzam swoje kwalifikacje z naciskiem na diagnostykę, gdyż uważam, że pomóc ludziom mogę tylko wówczas, gdy znam przyczynę ich zaburzeń. Doświadczenie zdobyłam pracując zarówno w oddziale szpitalnym, jak i w poradni, przez kilka lat byłam także wykładowcą, ale to praca z ludźmi i pomaganie im daje mi najwięcej satysfakcji.

Doświadczenie:

Od 12 lat pracuję jako biegła sądowa oraz psycholog konsultant w ZUS. Wierzę, że nie ma takiego kryzysu, przez który nie dałoby się przejść, mając obok siebie wsparcie specjalistyczne osoby, która nie tylko pokieruje procesem terapeutycznym, ale także będzie utwierdzała w przekonaniu, że rozwiązanie każdego problemu jest możliwe, a nawet rozwojowe.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 16 roku życia

Języki:

angielski, polski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę