Bez wytchnienia troszczysz się o Twoich bliskich. Ale czy równie mocno troszczysz się o siebie? Czy wiesz, że szczęśliwa kobieta to zdrowa kobieta?
Pamiętaj, że badania profilaktyczne to Twoje bezpieczeństwo. Badaj się regularnie, nawet jeśli Twój organizm nie daje oznak żadnej choroby.
W naszej ofercie znajdziesz specjalne dobrane pakiety badań dopasowane do Twoich potrzeb. Również najnowsze badania genetyczne, dzięki którym sprawdzisz predyspozycje do wybranych chorób nowotworowych. Możesz również kupić Voucher i podarować spokój komuś bliskiemu.

Kobieta

Brakuje oferty odpowiedniej
dla Ciebie?

Utwórz własny pakiet.

Wypełnij formularz
Wysłano
Twoja wiadomość została wysłana

Każdego dnia wytrwale nosisz na swoich barkach cały świat? Czasem czujesz się zmęczona i przytłoczona ogromem codziennych spraw i obowiązków? W takim razie czas najwyższy odpocząć i kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. W POLMED chętnie Ci w tym pomożemy! Pakiety naszych badań zagwarantują Ci kompleksową i wszechstronną opiekę medyczną. Weź zdrowie w swoje ręce! 

Czytaj więcej

Sprawdź również

Opieka medyczna

Dla osób indywidualnych lub rodzin z dziećmi: opieka lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne i diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i opieka pielęgniarska.

 

Oferta szczepień

Szczepienia zabezpieczają nas przed wieloma chorobami (lub ciężkimi powikłaniami po tych chorobach), zarówno we wczesnym dzieciństwie jak i w dorosłym życiu.

 

Centrum Medyczne POLMED w Twoim mieście

POLMED to 18 Centrów Medycznych i ponad 3000 przychodni partnerskich na terenie całego kraju.

Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się