POLMED S.A. nagrodzony statuetką Fundacji Kwiatu Kobiecości

Powrót

W środę, 1 marca, w Teatrze Palladium w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca VIII edycję Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”. Podczas tego wspaniałego wieczoru pełnego emocji, pozytywnej energii oraz niesamowitej atmosfery, Centra Medyczne POLMED S.A. odebrały statuetkę oraz specjalne podziękowania za ogromne wsparcie i zaangażowanie w akcję od Idy Karpińskiej, Prezesa organizacji.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiej kampanii – „Wpadnij na przegląd do ginekologa” była nawiązaniem do koncepcji przeglądu samochodu. Czy Twój samochód każdego roku przechodzi gruntowny przegląd u mechanika? Na pewno tak! Bez dokładnego sprawdzenia wszystkich części, uzupełnienia niedoskonałości – daleko nie zajedzie…A Ty pamiętasz o wizycie u ginekologa i regularnie wykonujesz cytologię? Wpadasz na przegląd do swojego ginekologa na komplet profilaktycznych badań? Zabierz swoje przyjaciółki, mamę, siostrę na przegląd, namów je do zrobienia badań, ciesz się życiem i wybierz się w najpiękniejszą podróż swojego życia – po zdrowie!

W akcję zaangażowały się znane i lubiane gwiazdy: Katarzyna Żak, Anita Sokołowska, Paulina Chruściel, Anna Kalczyńska.

W ramach kampanii Centra Medyczne POLMED przekazały 4700 kuponów na bezpłatne badanie cytologiczne oraz kupony uprawniające do 30% zniżki na konsultację ginekologiczną, HPV metodą PCR, USG ginekologiczne, USG piersi, które można jeszcze zrealizować do końca maja na terenie całej Polski. Kupony na bezpłatne cytologie zamieszczone były w wydaniach magazynów wydawnictwa Bauer: Tina, Kobieta i Życie, Świat Kobiety, Naj, Olivia oraz na portalach: poradnikzdrowie.pl i mjakmama.pl.

Uroczystą galę poprowadziła Ewa Wojciechowska, dziennikarka, autorka portalu ewawojciechowska.pl i Mateusz Hłdzięki, dziennikarz TVN.

POLMED S.A. wspiera działania fundacji Kwiatu Kobiecości od ponad 4 lat. Każdego roku przekonujemy Polki jak ważne są regularne badania oraz profilaktyka. W ciągu tych 4 lat przekazaliśmy ponad 12 tys. bezpłatnych badań cytologicznych, dzięki którym niejedno życie zostało uratowane.

Hasłem przewodnim POLMED-u jest „Dbamy o Twoje Zdrowie”, ale na rzecz kampanii Piękna bo Zdrowa zmieniamy je na ”Zadbamy o Twoje Zdrowie”.

Drogie Kobiety, serdecznie zapraszamy do Centrów Medycznych POLMED w całej Polsce na bezpłatne badania cytologiczne!

Zadbamy o WAS!


Dodano: 07/03/2017
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Aktualności
01/07/2021
Aktualności, Choroby
Telekonsultacja lekarska (teleporada) podczas urlopu

30/11/2021
Aktualności, Badania, Choroby
Wirus RSV – co to jest, jak go wykryć i leczyć?

19/03/2020
Aktualności, Profilaktyka, Badania
Dekalog Bezpieczeństwa w Centrach Medycznych POLMED

Zapoznaj się z nasza ofertą
już od 110 zł miesięcznie
Abonament medyczny
Mężczyzna
Pozwól, że zadbamy o Ciebie!

od 1122 zł/rok
już od 110 zł miesięcznie
Abonament medyczny
Kobieta
Inspiruje nas Twoje zdrowie, pozwól o siebie zadbać!

od 1122 zł/rok
Abonament SENIOR
już od 130 zł miesięcznie
Abonament
Senior
To Twój czas!

od 1326 zł/rok
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się