POLMED S.A. nagrodzony statuetką Fundacji Kwiatu Kobiecości

Powrót

W środę, 1 marca, w Teatrze Palladium w Warszawie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca VIII edycję Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”. Podczas tego wspaniałego wieczoru pełnego emocji, pozytywnej energii oraz niesamowitej atmosfery, Centra Medyczne POLMED S.A. odebrały statuetkę oraz specjalne podziękowania za ogromne wsparcie i zaangażowanie w akcję od Idy Karpińskiej, Prezesa organizacji.

Tegoroczna edycja ogólnopolskiej kampanii – „Wpadnij na przegląd do ginekologa” była nawiązaniem do koncepcji przeglądu samochodu. Czy Twój samochód każdego roku przechodzi gruntowny przegląd u mechanika? Na pewno tak! Bez dokładnego sprawdzenia wszystkich części, uzupełnienia niedoskonałości – daleko nie zajedzie…A Ty pamiętasz o wizycie u ginekologa i regularnie wykonujesz cytologię? Wpadasz na przegląd do swojego ginekologa na komplet profilaktycznych badań? Zabierz swoje przyjaciółki, mamę, siostrę na przegląd, namów je do zrobienia badań, ciesz się życiem i wybierz się w najpiękniejszą podróż swojego życia – po zdrowie!

W akcję zaangażowały się znane i lubiane gwiazdy: Katarzyna Żak, Anita Sokołowska, Paulina Chruściel, Anna Kalczyńska.

W ramach kampanii Centra Medyczne POLMED przekazały 4700 kuponów na bezpłatne badanie cytologiczne oraz kupony uprawniające do 30% zniżki na konsultację ginekologiczną, HPV metodą PCR, USG ginekologiczne, USG piersi, które można jeszcze zrealizować do końca maja na terenie całej Polski. Kupony na bezpłatne cytologie zamieszczone były w wydaniach magazynów wydawnictwa Bauer: Tina, Kobieta i Życie, Świat Kobiety, Naj, Olivia oraz na portalach: poradnikzdrowie.pl i mjakmama.pl.

Uroczystą galę poprowadziła Ewa Wojciechowska, dziennikarka, autorka portalu ewawojciechowska.pl i Mateusz Hłdzięki, dziennikarz TVN.

POLMED S.A. wspiera działania fundacji Kwiatu Kobiecości od ponad 4 lat. Każdego roku przekonujemy Polki jak ważne są regularne badania oraz profilaktyka. W ciągu tych 4 lat przekazaliśmy ponad 12 tys. bezpłatnych badań cytologicznych, dzięki którym niejedno życie zostało uratowane.

Hasłem przewodnim POLMED-u jest „Dbamy o Twoje Zdrowie”, ale na rzecz kampanii Piękna bo Zdrowa zmieniamy je na ”Zadbamy o Twoje Zdrowie”.

Drogie Kobiety, serdecznie zapraszamy do Centrów Medycznych POLMED w całej Polsce na bezpłatne badania cytologiczne!

Zadbamy o WAS!


Dodano: 07/03/2017
Autor
POLMED Zdrowie
POLMED Zdrowie
Najpopularniejsze artykuły w kategorii Aktualności
20/05/2021
Koronawirus, Aktualności
Bolące ramię po szczepieniu przeciw COVID-19

03/05/2020
Koronawirus, Aktualności, Badania
POLMED wykonuje testy na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2

03/03/2021
Aktualności, Profilaktyka, Badania
Dzień Kobiet z POLMED

Zapoznaj się z nasza ofertą
Abonament
MĘŻCZYZNA
Pozwól, że zadbamy o Ciebie!

od 899 zł
badanie
Badania laboratoryjne dla mężczyzn
Sprawdź czy wszystko gra i żyj jak chcesz!

od 69 zł
badanie
Profilaktyka onkologiczna - dla mężczyzn
Nie daj się

od 145 zł
Więcej usług
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.
Zapytaj o ofertę
Infolinia: 58 775 95 99