Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Centrum Medyczne POLMED Kraków


Lubicz 23A
31-503 Kraków

Lokalizacja

Centrum Medyczne POLMED ul. Lubicz 23a, znajduję się w biurowcu CBL II (Centrum Biurowe Lubicz II), za przystankiem tramwajowym /autobusowym: LUBICZ. Oddział mieści się na parterze.

Uwaga!

Zmiana organizacji ruchu kołowego i pieszego przy Centrum Medycznym POLMED.

W sobotę, 15 maja rozpoczyna się wymiana torowiska na węźle Lubicz-Rakowicka oraz jezdni w ciągu ul. Lubicz. Planowo roboty potrwają do 26 czerwca.
Szczegółowy opis remontu znajdą Państwo tutaj: https://zdmk.krakow.pl/nasze-dzialania/prace-serwisowe-na-wezle-lubicz-rakowicka/

Zamiany dotyczące kursowania tramwajów znajda Państwo tutaj: http://ztp.krakow.pl/komunikat/remont-torowiska-na-skrzyzowaniu-ul-lubicz-i-rakowickiej/

Zmienione zostaną trasy autobusów 124 i 424 w celu ułatwienia funkcjonowania tej części Krakowa.

Wyłączone z ruchu pieszego będą przejścia bezpośrednio przy węźle Lubicz-Rakowiecka. Dostępne będzie przejście tymczasowe w okolicach ul Ariańskiej (w okolicy szpitala) oraz dotychczasowe przy skrzyżowaniu z ul Strzelecką.
Dla zmotoryzowanych zaplanowane zostały objazdy i zmiana organizacji ruchu. W obrębie remontu torowiska niedozwolone będą „lewoskręty”.

Naprawa torowiska - zmiana organizacji ruchu pieszego i kołowego

  • Dla jadących od strony Barbakanu pozostanie otwarta prawa strona jezdni ul. Lubicz, będzie można skręcić w prawo na parking przed Centrum Medycznym POLMED,
  • Dla jadących od strony Ronda Mogilskiego dostępny będzie objazd przez ulicę Rakowicką, skręt w lewo w ul. Kurkową, ponownie w lewo w ul. Zygmunta Augusta. Po wyjeździe w lewo, na ulicę Lubicz, będzie można skręcić w prawo na parking przed Centrum Medycznym POLMED.
  • Wyjazd z parkingu Centrum Medycznego POLMED będzie dozwolony wyłącznie w prawo – w kierunku Ronda Mogilskiego.


Uwaga! Na czas remontu ulica Zygmunta Augusta od ul. Kurkowej do ul. Lubicz będzie miała odwrotny kierunek ruchu jednokierunkowego.
Zapraszamy i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dojazd komunikacją miejską

Przystanek: Lubicz
Autobusem: 124, 152, 424, 601, 605, 611, 662, 664, 702.
Tramwajem: 2, 14, 20, 44, 52, 62.

Parking

Parking płatny: 4 zł - pierwsza godzina, kolejne 6 zł