Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Jolanta Rzucidło-Resil

Kardiologia

Jolanta Rzucidło-Resil

Kardiologia

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2008r. uzyskała tytuł specjalisty II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2014 roku tytuł specjalisty w zakresie kardiologii.

Doświadczenie:

Staż podyplomowy odbyła w szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Od 2002-2008 związana z Szpitalem im. Gabriela Narutowicza w Krakowie gdzie odbyła szkolenie z zakresu chorób wewnętrznych. Od 2009 roku współpracuje z Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowie. Do 2014 roku pracowała tam jako starszy asystent na Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca oraz realizowała szkolenia z zakresu kardiologii. Od 2014 roku pracuje w zespole Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia, w Pracowni Echokardiografii, gdzie wykonuje badania takie jak TTE, TEE oraz stres ECHO. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach z zakresu echokardiografii i niewydolności układu krążenia.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Konsultacje Kardiologiczne i Internistyczne, echo serca, ekg od 18 roku życia.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Kraków

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę