Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Maciej Widliński

Ortopedia i traumatologia

Maciej Widliński

Ortopedia i traumatologia

Wykształcenie:

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów poszerzał swoją wiedzę w Rheinische Friedrich Wilhelms Universität w Bonn w trakcie 6 miesiecznego stażu, w tym w Oddziale Ortopedycznym.

Doświadczenie:

Specjalizację z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu odbył w Klinice Chirurgii Urazowej i Ortopedii 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Uczestnik wielu kursów specjalizacyjnych z Ortopedii i Traumatologii oraz szkoleń z zakresu ultrasonografii narządu ruchu z uwzględnieniem zabiegów z zakresu USG interwencyjnego (np.: punkcje i iniekcje dostawowe pod kontrolą obrazu z aparatu ultrasonograficznego). Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Swoje kwalifikacje stale podnosi w trakcie szkoleń i konferencji naukowych.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Konsultacje ortopedyczne, usg ortopedyczne, iniekcje z kwasu hialuronowego, blokady dostawowe od 18 roku zycia.

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę