Przemysław Chałuda

Medycyna pracy, Medycyna rodzinna

Umów wizytę stacjonarną
Powrót

Wykształcenie

W latach 2003-2009 byłem studentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbywałem w latach 2009-2010 w Szpitalu Wojskowym w Krakowie. Dyplom specjalisty medycyny pracy uzyskałem w 2016 r., a specjalisty medycyny rodzinnej w 2020r.

Doświadczenie

W latach 2011-2015 pracowałem jako lekarz w Małopolskim Ośrodeku Medycyny Pracy w Krakowie oraz w Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego, Oddział Kazimierza Wielka. W latach 2017-2020 pracowałem jako lekarz w MAK Sp. z o.o. Gabinet Lekarza Rodzinnego w Krakowie. Od 2016 roku pracuję w Polmed S.A. jako lekarz medycyny pracy, a do 2018 też jako lekarz medycyny rodzinnej.

Wydaje orzeczenia:


    do pracy: wstępne, okresowe i kontrolne, orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych, zaświadczenia lekarskie dla kandydatów i uczniów szkół średnich, policealnych i wyższych oraz na kwalifikacyjne kursy zawodowe, orzeczenia dla kandydatów na kierowców, świadectwo żeglugi śródlądowej i międzynarodowe świadectwo morskie.


Diagnozuję i leczę:

  • choroby układu oddechowego
  • choroby układu pokarmowego
  • nadciśnienie tętnicze
  • infekcje dróg moczowych
  • bóle kręgosłupa

Wiek pacjentów

Od 14 roku życia

Informacje dodatkowe

Specjalista Medycyny Pracy, Specjalista Medycyny Rodzinnej

Języki

angielski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę