Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Szczepienie przeciwko odrze

Wirus odry jest bardzo zaraźliwy, dlatego warto zaszczepić się już dziś.

Szczepienie przeciwko odrze (iniekcja+preparat+szczepienie)

Preparat

Iniekcja

Kwalifikacja lekarska

Szczepienie przeciwko odrze (iniekcja+preparat+szczepienie)


Preparat


Iniekcja


Kwalifikacja lekarska

Odra to choroba zakaźna wieku dziecięcego, wywoływana przez wirus odry (Measles virus). Zarówno u dzieci, jak i u dorosłych daje podobne objawy (pojawia się m.in. charakterystyczna wysypka), jednak u tych ostatnich choroba może mieć wyjątkowo ciężki przebieg. Odra jest niebezpieczna także w okresie ciąży. To choroba, która daje liczne i groźne powikłania.

Można jednak skutecznie zapobiec przykrym następstwom choroby korzystając ze szczepionki PRIORIX. Szczepionka ta jednocześnie uodparnia przeciw zakażeniom wywoływanym wirusem odry, świnki i różyczki. Zaleca się podawanie szczepionki najwcześniej po ukończeniu 9 miesiąca życia. WAŻNE: Lek można podawać jako szczepienie przypominające także tym Pacjentom, którzy uprzednio zostali zaszczepieni innymi skojarzonymi szczepionkami przeciw odrze, śwince i różyczce. Nie należy się zatem obawiać decyzji o powtórnym zaszczepieniu.

Zobacz filmy z serii "o szczepionkach i pandemiach", których jesteśmy mecenasem na kanale emce□ na YouTube.
#SzczepionkiiPandemie


1. Ospa prawdziwa - jak ją pokonaliśmy?


2. Jak działają szczepionki?


3. ANTYSZCZEPIONKOWE party vs. szczepionka
- porównanie


Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę