Szybka dostępność opieki medycznej zapewnia poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojej Rodzinie. Nasze pakiety opieki medycznej przygotowane specjalnie dla klientów indywidualnych, to szeroki wybór badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz konsultacji (lub telekonsultacji) lekarzy podstawowej opieki medycznej i lekarzy wielu specjalizacji. Przeczytaj jak działają pakiety opieki medycznej.

Opłata za pakiet opieki medycznej jest opłatą roczną, którą możesz zapłacić jednorazowo lub w formule opłat miesięcznych. W naszej ofercie dostępne są pakiety z dopłatami i bez dopłat. Uwzględnione w Pakietach dopłaty do wybranych świadczeń medycznych, to optymalizacja dzięki której cena pakietu może być skalkulowana na dostępnym poziomie, a Ty dopłacasz niewielkie kwoty wyłącznie do świadczeń, z których skorzystasz.

Pakiety prywatnej opieki medycznej POLMED zapewniają szybki i szeroki dostęp do konsultacji specjalistycznych, badań laboratoryjnych i diagnostycznych, zabiegów ambulatoryjnych, itp. Dzięki specjalnej infolinii CONSIERGE, nasi konsultanci są zawsze dostępni. Sprawdź, co zapewnia Ci pakiet prywatnej opieki medycznej POLMED.

Pakiety opieki medycznej

Sprawdź również

Badania

Pakiety badań profilaktycznych i diagnostyka chorób, w tym badania genetyczne. Diagnostyka COVID-19 oraz badania dla ozdrowieńców. Zestawy badań na zamówienie pacjenta.

 

Szczepienia

Szczepienia zabezpieczają nas przed wieloma chorobami (lub ciężkimi powikłaniami po tych chorobach), zarówno we wczesnym dzieciństwie jak i w dorosłym życiu.

 

Centrum Medyczne POLMED w Twoim mieście

POLMED to 18 Centrów Medycznych i ponad 3000 przychodni partnerskich na terenie całego kraju.

Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się