Pakiet prywatnej opieki medycznej w POLMED

Indywidualne i rodzinne Pakiety Opieki Medycznej POLMED to szeroki katalog konsultacji lekarskich (stacjonarnych i telekonsultacji), badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz innych świadczeń medycznych przygotowanych pod kątem potrzeb poszczególnych grup pacjentów: kobiet, mężczyzn, dzieci, seniorów, studentów, lub całych rodzin. To opieka zdrowotna realizowana przez cały rok w 18 Centrach Medycznych POLMED oraz w ponad 3000 placówkach partnerskich na terenie Polski. Pakiet jest ważny przez rok od daty jego uruchomienia. 

Opłata za pakiet opieki medycznej jest opłatą roczną, którą można zapłacić jednorazowo ze zniżką lub w formule opłat miesięcznych.

Cena pakietu jest stała w okresie trwania umowy.

Uwzględnione w pakietach opieki zdrowotnej dopłaty do wybranych świadczeń medycznych, to optymalizacja dzięki której cena pakietu może być skalkulowana na dostępnym poziomie, a Pacjent dopłaca niewielkie kwoty wyłącznie do świadczeń, z których skorzysta.

Kupując pakiet medyczny w POLMED zyskujesz

Szybki dostęp do opieki medycznej:

 • dostęp do internisty/lekarza rodzinnego/pediatry – najpóźniej do 24 godzin roboczych
 • dostęp do specjalisty – do 5 dni roboczych
 • dostęp do diagnostyki (USG, RTG, EKG) – do 5 dni roboczych
 • dostęp do pozostałej diagnostyki (typu rezonans, tomografia, mammografia, badania endoskopowe, EEG) – do 15 dni roboczych

UWAGA: terminy mogą ulec zmianie w sytuacjach znajdujących się poza rozsądną i ekonomicznie uzasadnioną kontrolą POLMED.

Szybką i sprawną obsługę pacjentów

zapewnia dostępna 24 godziny na dobę – infolinia CONSIERGE  (58 355 77 19), która jest dedykowana wyłącznie Pacjentom wykupującym indywidualne pakiety opieki medycznej.

Umawianie i odwoływanie wizyt może odbywać się również standardowo, poprzez Telefoniczne Centrum Obsługi Pacjenta POLMED (58 775 95 99). TCOP to ogólnopolska rezerwacja świadczeń (konsultacji, diagnostyki) dostępna dla Pacjenta przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Rezerwacja wizyt w zakresie pakietu medycznego obejmuje zarówno własne Centra Medyczne POLMED, jak i placówki Partnerów Medycznych na terenie całej Polski. Pacjent zgłasza potrzebę/chęć skorzystania ze świadczenia opieki medycznej. Konsultant TCOP wyszukuje i uzgadnia z pacjentem dogodny termin i miejsce wizyty. Za pośrednictwem TCOP można również anulować wizytę.

W ramach TCOP dostępny jest również Automatyczny Konsultant IVO, który przyspiesza i ułatwia wsparcie w zakresie korzystania z pakietu medycznego realizowane przez infolinię. Przy pomocy autokonsultanta można odwołać wizytę, złożyć zamówienie na wizytę, badanie lub receptę na stale przyjmowane leki.

Swoim indywidualnym pakietem opieki medycznej najwygodniej jest zarządzać poprzez

Bezpłatny Portal Pacjenta POLMED.

W Portalu dostępne są następujące funkcjonalności:

 • sprawdzanie zakresu pakietu medycznego
 • sprawdzanie wyników badań
 • przeglądanie historii wizyt i dokumentacji medycznej
 • umawianie lub odwoływanie wizyt (e-rezerwacja) w Centrach Medycznych POLMED
 • zamawianie recept na stałe leki
 • przesyłanie skierowania na badania i zgłaszanie zapotrzebowania na diagnostykę medyczną
 • przesyłanie dokumentacji medycznej z wizyt i badań odbywanych poza własnymi Centrami Medycznymi POLMED.

Z uwagi na bezpieczeństwo danych medycznych, dostęp do wyników badań oraz do dokumentacji medycznej wymaga potwierdzenia tożsamości Pacjenta – tzw. autoryzacja dostępu.

Proces autoryzacji można przeprowadzić:

 • zdalnie, z wykorzystaniem usługi mojeID,
 • w recepcji dowolnego własnego Centrum Medycznego POLMED.

W czasie pandemii mogą też Państwo skorzystać z telekonsultacji (teleporady) w ramach indywidualnego pakietu medycznego. Realizacja opieki zdrowotnej z lekarzem pierwszego kontaktu lub z lekarzami specjalistami odbywa się przez Portal Pacjenta, infolinię Consierge lub Telefoniczne Biuro Obsługi Pacjenta, jak w przypadku konsultacji stacjonarnych.

Tylko 2 kroki:

My zajmiemy się resztą.

UWAGA: Dbając o bezpieczeństwo naszych Pacjentów i Personelu bezwzględnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie Centrów Medycznych POLMED. Dzięki wdrożonym procedurom i stosowanym środkom ochrony, jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom dostęp do wszystkich realizowanych do tej pory świadczeń medycznych, a personelowi bezpieczną pracę. Zapoznaj się z nimi, zanim wybierzesz się do nas na konsultację lub badanie.


Powrót

Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się