Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Powrót

Badania Kontrolne

UWAGA!!!
W związku z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa, w trosce o zdrowie Twoje i innych, prosimy o założenie na badania Medycyny Pracy maseczki ochronnej.
Gdyby zaobserwował/a Pan/Pani u siebie objawy, takie jak:
  • stan podgorączkowy lub gorączka 38 st.
  • objawy przeziębieniowe, bóle mięśniowo-stawowe,
  • kaszel,
  • duszność, problemy z oddychaniem
Zalecamy kontakt telefoniczny ze stacją sanitarno-epidemiologiczną oraz kontakt z naszą infolinią, w celu odwołania wizyty.

Proszę zabrać ze sobą skierowanie na badanie, dokument tożsamości (dowód osobisty/ paszport), zaświadczenie od lekarza prowadzącego o zakończeniu leczenia bądź o braku przeciwwskazań do pracy (gdy leczenie jest w toku). Kobiety po urlopie macierzyńskim powinny zabrać wypis ze szpitala po urodzeniu dziecka lub książeczkę prowadzenia ciąży oraz aktualne orzeczenie o zdolności do pracy.

Do placówki należy zgłosić się 15 minut wcześniej przed wyznaczoną godziną pierwszej konsultacji/ badania.

W przypadku:
• Osób niepełnosprawnych: Należy zabrać ze sobą orzeczenie o niepełnosprawności.
• Chorób przewlekłych, tj. padaczki, cukrzycy, choroby oczu: Należy zabrać ze sobą zaświadczenie od lekarza prowadzącego o stanie zdrowia/ stosowną dokumentację medyczną na temat schorzenia.
• Kobiet w ciąży przebywających na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni, chcących powrócić do pracy należy zabrać ze sobą zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań.

Jak umówić się na badania z zakresu Medycyny Pracy w POLMED?

E- SKIEROWANIE:
WYPEŁNIJ FORMULARZ ELEKTRONICZNEGO SKIEROWANIA.


Centrum Obsługi Pacjenta:
Skontaktuj się telefonicznie z Działem Medycyny Pracy POLMED pod numer tel. 58 775 95 99 (z telefonów komórkowych) lub 801 033 200 (z telefonów stacjonarnych)

Adres e-mail/fax:
Wyślij skan skierowania na adres: medycynapracy@polmed.pl lub fax: 58 56 018 09

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę