Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Powrót

Zasady bezpieczeństwa w Centrach Medycznych POLMED


Dbając o bezpieczeństwo naszych Pacjentów i Personelu bezwzględnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie Centrów Medycznych POLMED.

Zapoznaj się z nimi, zanim wybierzesz się do nas na konsultację lub badanie.

Dzięki wdrożonym procedurom i stosowanym środkom ochrony, jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom dostęp do wszystkich realizowanych do tej pory świadczeń medycznych, a personelowi bezpieczną pracę.Przed wizytą w Centrum Medycznym POLMED odpowiednio się przygotuj:

1.    Przyjdź w maseczce ochronnej i rękawiczkach. Nie akceptujemy zasłaniania ust i nosa chustą/szalikiem. Jeśli nie masz dostępu do rękawiczek, poprosimy Cię o dokładną dezynfekcję rąk.
2.    Przyjdź 10 minut przed umówioną wizytą. Nie ma potrzeby abyś przychodził wcześniej. Dokładnie planujemy logistykę wizyt, aby uniknąć zbyt dużej liczby pacjentów przebywających w tym samym czasie w Centrum.
3.    Nie przychodź z osobami towarzyszącymi (nie dotyczy niepełnoletnich oraz osób wymagających opieki ze względów zdrowotnych).

Podczas wizyty w Centrum Medycznym:

4.    Wchodząc zdezynfekuj ręce, powtórz dezynfekcję przed wejściem do gabinetu. Dezynfekuj ręce również w rękawiczkach – dotykasz nimi różnych powierzchni, również przed wejściem do Centrum.
5.    Oczekuj w wyznaczonym miejscu do recepcji, siadaj wyłącznie na oznaczonych krzesłach. Zwracaj uwagę na oznakowanie miejsc.
6.    Po dezynfekcji rąk nie używaj telefonu komórkowego. Telefon jest siedliskiem wielu bakterii i wirusów.
7.    Nie dotykaj niepotrzebnie żadnych powierzchni, takich jak blaty, klamki, szyby, poręcze.
8.    Przestrzegaj zasady, że maseczka zasłania usta i nos. Nie zsuwaj maseczki na brodę czy czoło.
9.    Zachowaj bezpieczną odległość od innych pacjentów oraz personelu.
10.   Unikaj zbędnego przemieszczania się po przychodni, oczekuj na wizytę w wyznaczonym miejscu przed gabinetem. Opuść Centrum Medyczne niezwłocznie po konsultacji, nawet jeśli masz jeszcze jedną konsultację tego samego dnia. Dzięki temu umożliwisz wizytę innym pacjentom.

PAMIĘTAJ!

    Nie ukrywaj informacji dotyczącej niepokojących objawów (takich jak gorączka, kaszel, duszności, problemy z oddychaniem) oraz kontaktów z osobami zakażonymi koronawirusem!
    Bezwzględnie przestrzegaj poleceń personelu!Dekalog bezpieczeństwa w Centrach Medycznych POLMED

Centrum Medyczne POLMED zastrzega sobie możliwość odmówienia obsługi pacjentów niestosujących się do powyższych zasad.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę