Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Test na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2

Szybki test serologiczny wykrywający we krwi obecność i rodzaj przeciwciał (IgM i IgG) wytworzonych przez układ immunologiczny człowieka zakażonego koronawirusem SARS-CoV-2.
Prosimy o zapoznanie się z instrukcjami.

Szybki test

Test na obecność przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2 we krwi

Szybki test


Test na obecność przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2 we krwi

WIEDZIEĆ - to być może ocalić czyjeś życie i ograniczyć epidemię. Pamiętajmy, że znaczna część zakażeń przebiega skąpoobjawowo lub bezobjawowo. Osoby, które miały objawy infekcji wirusowej górnych dróg oddechowych lub miały kontakt z osobą zakażoną lub podejrzaną o zakażenie koronawirusem mogą teraz wykonać szybki test na obecność przeciwciał SARS-CoV-2.

Pomimo wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia, aby wykonywać jak najwięcej testów, nie są one powszechnie dostępne. A przede wszystkim nie można wykonywać testów na życzenie pacjenta. Coraz więcej osób żyje w niepewności, czy może katar i kaszel, który dokucza im dziś, lub które mieli 2 tygodnie temu to już było zakażenie koronawirusem? Niektórzy zakończyli kwarantannę z powodu podejrzenia kontaktu z osobą chorą i nie mają pewności, czy nie przebyli choroby bezobjawowo. Dlatego POLMED zdecydował o umożliwieniu osobom zainteresowanym wykonania szybkiego testu na obecność przeciwciał SARS-CoV-2.

Centra Medyczne POLMED przeprowadzające testy:
Gdańsk – ul. Startowa 1
Gdynia – ul. 10 Lutego 11
Katowice – ul. Dąbrówki 10
Kraków – ul. Lubicz 23A
Olsztyn – ul. Wyszyńskiego 5B
Poznań – ul. Górecka 1
Starogard Gdański – Os. Kopernika 21
Warszawa – ul. Puławska 410A
Warszawa – ul. Twarda 18 (wejście od drugiej strony budynku)
Wrocław – ul. Grabiszyńska 208

UWAGA! Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami przed realizacją badania.

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę