Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Test na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2

Testy serologiczne wykrywające we krwi obecność i rodzaj przeciwciał wytworzonych przez układ immunologiczny człowieka zakażonego koronawirusem SARS-CoV-2.
Prosimy o zapoznanie się z instrukcjami.

WIEDZIEĆ - to być może ocalić czyjeś życie i ograniczyć epidemię. Pamiętajmy, że znaczna część zakażeń przebiega skąpoobjawowo lub bezobjawowo. Po kilku miesiącach epidemii, nie możemy mieć pewności, czy nie mieliśmy kontaktu z osobą zakażoną. Być może przeszliśmy zakażenie bezobjawowo? Odpowiedź da nam test na obecność przeciwciał przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2.

POLMED udostępnia pacjentom dwa rodzaje testów serologicznych, wykrywających obecność we krwi przeciwciał, jakie organizm wytwarza w kontakcie z wirusem:
1. Szybki test płytkowy (jakościowy) pokazujący, czy we krwi są obecne przeciwciała IgM i IgG – wynik dostępny w 30 minut, próbka krwi z opuszki palca.
2. Dokładniejszy od szybkiego testu panel przeciwciał, wykrywający obecność we krwi przeciwciał IgG oraz IgM lub IgA oraz pokazujący w jakim stężeniu występują.

Testy nie potwierdzają ani nie wykluczają obecności w organizmie aktywnego wirusa SARS-CoV-2.

UWAGA! Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami przed realizacją badania.

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę