Witamy na nowej stronie polmed.pl!Z uwagi na dynamikę procesów technicznych prosimy o zrozumienie dla ewentualnych trudności w korzystaniu z portalu.

Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Marcin Chuć

Nefrologia, Choroby wewnętrzne

Marcin Chuć

Nefrologia, Choroby wewnętrzne

Umów wizytę online

Wykształcenie:

Ukończył Akademię Medyczną (aktualnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu. Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista nefrolog, dyplomowany dietetyk.

Doświadczenie:

W latach 2002-2003 stypendysta programu Socrates Erasmus (Eberhard Karls Universität, Tübingen, Niemcy). W latach 2000-2006 wolontariusz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 73a, gdzie pełnił funkcję przewodniczącego Koła Chirurgicznego w latach 2005-2006. W latach 2004-2006 Członek Rady Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Działalność w Kole Chirurgicznym i Kole Chorób Zakaźnych odpowiednio w latach 2000-2006 i 2004-2006. W roku 2008 półroczny okres pracy w Klinice Dietrich Bonhoeffer (Neubrandenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Niemcy).

Specjalizację z chorób wewnętrznych ukończył egzaminem w  kwietniu  2014 r. po rezydenturze w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu (następnie połączonym ze Szpitalem im. T. Marciniaka), specjalizację z nefrologii uzyskał w kwietniu 2017 roku po stażu w Klinice Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

We wrześniu 2015 ukończył studia podyplomowe z dietetyki i nauk o żywieniu w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.

Od października 2015 r. jest uczestnikiem studiów III stopnia (doktoranckich) na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Od kwietnia 2018 r. rozpoczął specjalizację w dziedzinie endokrynologii w Szpitalu przy ul. Przybyszewskiego 49 w Poznaniu.

Informacje dodatkowe:

od 16r.ż z opiekunem prawnym/ internista i nefrolog, ang. niem.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Poznań

Języki:

angielski, niemiecki

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena