Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Łukasz Jurski

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Łukasz Jurski

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Umów wizytę online

Wykształcenie:

Jest absolwentem prestiżowej uczelni Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Już podczas studiów rozwijał swoje zainteresowania z zakresu zarówno ginekologii, jak i położnictwa. Od 2016 roku jest pracownikiem Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach. Klinika ta jest ośrodkiem o najwyższym stopniu referencyjności w takich dziedzinach jak: ginekologia, ginekologia onkologiczna oraz położnictwo i patologia ciąży.

Leczone choroby:

choroby ginekologiczne
zaburzenia miesiączkowania
menopauza
bolesne miesiączkowanie
endometrioza
mięśniaki macicy
nadżerki szyjki macicy
niepłodność
zespół policystycznych jajników
patologia ciąży

Doświadczenie:

Doświadczenie dra Jurskiego wynika z wykonywania licznych zabiegów, takich jak: małoinwazyjne zabiegi laparoskopowe, zabiegi histeroskopowe, zabiegi operacyjne wysiłkowego nietrzymania moczu, zabiegi statyki narządów rodnych, jak również zabiegi z dziedziny ginekologii onkologicznej. Doktor pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach organizowanych w ramach Polskiego Towarzystwo Ginekologicznego. Ukończył liczne kursy specjalizacyjne, w tym kurs diagnostyki i terapii płodu, kurs patofizjologii ciąży, porodu i połogu, a także kurs praktyczny z ultrasonografii.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Katowice

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena