UWAGA! Ogólne Warunki Korzystania z Serwisu POLMED uległy zmianie. Zapoznaj się z treścią Regulaminu

Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Maciej Hartleb

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Maciej Hartleb

W trakcie specjalizacji z ginekologii

Umów wizytę online

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jestem autorem i współautorem publikacji w dziedzinie medycyny opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Pracuję w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM, ośrodku o najwyższym – III stopniu referencyjności w obrębie Oddziału Patologii Ciąży, Bloku Porodowego, Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej. Moje doświadczenie oparte jest na prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych, histeroskopii, cięć cesarskich oraz leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Dodatkowo prowadzę zajęcia z Ginekologii i Położnictwa dla studentów wydziału lekarskiego w Katowicach.

Doświadczenie:

Operowania laparoskopowego uczyłem się w Royal College of Obstetricians and Gynaecologists w Londynie. Zajmuję się prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką, a także leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym chorób kobiecych. W mojej pracy badawczej na stopień doktora nauk medycznych zajmuję się wpływem cholestazy ciążowej na zaburzenia agregacji płytek krwi. Biorę czynny udział w licznych kursach oraz konferencjach z zakresu ginekologii i położnictwa. Posiadam certyfikat RSU diagnostyki USG w ginekologii i położnictwie oraz certyfikaty z zakresu USG płodu.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Ginekolog

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Katowice

Języki:

angielski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena