Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Doświadczenie:

Lek. Tomasz Landowski jest lekarzem posiadającym specjalizację medyczną w dziedzinie neurologii, którą uzyskał w 2015 roku. W zakresie swojej praktyki medycznej zajmuje się schorzeniami ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.

W celu postawienia diagnozy, lek. Tomasz Landowski przeprowadza badanie neurologiczne.  Pacjentom stara się pomóc najczęściej poprzez leczenie farmakologiczne, przepisując odpowiednie leki. Zwraca również szczególną uwagę na leczenie terapeutyczne, co jest istotne w przypadku leczenia schorzeń neurologicznych.

W zakresie praktyki medycznej, lek. Tomasz Landowski zajmuje się leczeniem zaburzeń napadowych, takich jak padaczka oraz stany migrenowe. Leczy też różnego typu nerwice jak nerwica natręctw, natręctwa myślowe, nerwica lękowa, nerwica histeryczna oraz nerwica hipochondryczna. Konsultuje pacjentów cierpiących na takie schorzenia jak choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, a także stwardnienie rozsiane. Wspiera też pacjentów z podejrzeniem lub po przebytym udarze mózgu.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 - 120 roku życia

Informacje dodatkowe:

konsultacje neurologiczne, również w ramach M.P.

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę