Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Rafał Majkusiak

Ortopedia i traumatologia, Medycyna sportowa

Rafał Majkusiak

Ortopedia i traumatologia, Medycyna sportowa

Doświadczenie:

Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie z zakresu ortopedii o traumatologii narządu ruchu. Specjalizacje i doktorat uzyskałem w Klinice Ortopedii i Traumatologii UW w Warszawie. Przez wiele lat współpracowałem z Centralnym Ośrodkiem Medycyny sportowej w Warszawie jako konsultant ortopedycznym olimpijczyków i zawodników kadr narodowych poszczególnych dyscyplin, gdzie również zdobyłem specjalizację z medycyny sportowej. Doświadczenie zawodowe wzbogaciłem pracując w renomowanych ośrodkach ortopedycznych na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec i Hiszpanii. Specjalizuje się głównie w leczeniu zmian zwyrodnieniowych oraz urazach sportowych. Samodzielnie wykonałem kilka tysięcy zabiegów operacyjnych m.in protezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, artroskopii dużych stawów, zabiegów korekcyjnych stopy (halluxy, śródstopie, ostrogi piętowe), chirurgii ręki, zespołów uciskowych nerwów obwodowych, guzów, zmian urazowych, wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem technik przezskórnych i mini inwazyjnych.

Doktor specjalizuje się głównie w leczeniu zmian zwyrodnieniowych oraz urazów sportowych. Wykonuje taping, iniekcje, blokady oraz punkcje.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Gdynia

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę