Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

 W 2014 r. ukończyłem medycynę na Wydziale Lekarskim w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy realizowałem w Szpitalu Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach. W 2015 r. ukończyłem studia podyplomowe na kierunku "Prawo w Ochronie Zdrowia" na Wydziale Prawa i Admininstracji Uniwersytetu Śląskiego.
Specjalizację z urologii w trybie rezydentury rozpocząłem w grudniu 2015 r. (rekrutacja z najwyższym wynikiem w Polsce). Doświadczenie zawodowe zdobywałem początkowo w Oddziale Urologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie. W styczniu 2017 r. przeniosłem specjalizację do Oddziału Urologii i Onkologii Urologicznej Centrum Uronefrologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie aktualnie pracuję oraz dyżuruję.

Doświadczenie:

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego - PTU (Sekcja Adeptów Urologii - SAU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - EAU (Junior Member), a także Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego - PTUG oraz Europejskiego Towarzystwa Uroginekologicznego - EUGA (Affiliate Member).

Dnia 14 grudnia 2018 roku we Wrocławiu zostałem wybrany głosem większości na stanowisko przewodniczącego elekta Sekcji Adeptów Urologii (SAU) Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU).

Jestem wyłącznym autorem 165 (w tym 138 opublikowanych na dzień dzisiejszy) artykułów indeksowanych numerem wydawnictwa ciągłego (ISSN) oraz wyłącznym autorem 3, a współautorem 4 publikacji/doniesień zjazdowych na konferencjach naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. W marcu 2018 r. przystąpiłem do egzaminu European Board of Urology (EBU) In-Service Assesment (ISA), uzyskując wynik 74 pkt (maksymalny wynik w Polsce 76 pkt).

Biegle posługuję się językiem angielskim oraz francuskim.

Kursy praktyczne:
1. Diagnostyka USG w Urologii. TRUS. Kurs praktyczny dla początkujących i średniozaawansowanych (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)
2. Diagnostyka USG w Urologii Onkologicznej. Kurs praktyczny (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)
3. Certyfikat Pierwszego Stopnia Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego „Podstawy Diagnostyki i Leczenia w Uroginekologii".
4. ESU/ESUT/EULIS Hands-on Training Course in Endoscopic Stone Treatment - Step 1.
5. Fresh Cadavers Laparoscopy Training (grant naukowy)
6. ICH Good Clinical Practice E6 (R2)


W ramach poradni zajmuję się diagnostyką/leczeniem zachowawczym/kwalifikacją do leczenia chirurgicznego chorób układu moczowo-płciowego męskiego i układu moczowego żeńskiego.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Konsultuje pacjentów od 18 roku życia.

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę