Piotr Landowski

Gastroenterologia

Umów wizytę stacjonarną
Powrót

Wykształcenie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1992r) i od tego czasu samodzielnym pracownikiem naukowo-dydaktycznym Katedry i Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Alergologii i Żywienia Dzieci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Pracowni Endoskopowej Szpitala „Copernicus”.

Doświadczenie

Od ponad 25 lat wykonuję badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego w zakresie diagnostycznym i terapeutycznym. Na wykonywanie tych badań uzyskałem certyfikaty Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Odbyłem półroczny staż w zakresie endoskopii zabiegowej w Szpitalu Księżnej Fabioli w Brukseli, gdzie uzyskałem prawo wykonywania praktyki lekarskiej w Belgii.

Należę do grupy inicjującej i zakładającej w województwie pomorskim metodę i procedurę żywienia poza i dojelitowego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 2001 roku.
Jestem autorem lub współautorem prawie 200 publikacji naukowych i dydaktycznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci oraz ECCO – European Crohn’s and Colitis Organisation.
Od 2000 roku jestem prezesem Stowarzyszenia „J-elita” zrzeszającej osoby chore na nieswoiste zapalenia jelit.
W 2017 roku otrzymałem na Festiwalu Wrażliwy wyróżnienie „Człowiek wrażliwy” nadawane przez środowisko ludzi przewlekle chorych.
Praktykę prywatną prowadzę od 1997 roku, w czasie mojej pracy uczestniczę w wielu krajowych i zagranicznych Zjazdach, Konferencjach i Sympozjach Naukowych.


Lekarz wykonuje gastroskopię i kolonoskopię. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Istnieje również możliwość znieczulenia ogólnego. W tym celu należy skontaktować się z recepcją pod numerem telefonu 58 775 95 25. Pracownia endoskopii Centrum Medycznego POLMED znajduje się na ul. Hallera 19 E w Starogardzie Gdańskim.

Cennik dostępny na stronie Centrum Medycznego

Informacje dodatkowe

Lekarz konsultuje pacjentów w języku angielskim

Języki

angielski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę