Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Piotr Landowski

Gastroenterologia

Piotr Landowski

Gastroenterologia

Wykształcenie:

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1992r) i od tego czasu samodzielny pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry i Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Alergologii i Żywienia Dzieci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Pracowni Endoskopowej Szpitala „Copernicus” gdzie o ponad 25 lat wykonuję badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego w zakresie diagnostycznym i terapeutycznym. Na wykonywanie tych badań uzyskałem certyfikaty Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Odbyłem półroczny staż w zakresie endoskopii zabiegowej w Szpitalu Księżnej Fabioli w Brukseli, gdzie uzyskałem prawo wykonywania praktyki lekarskiej w Belgii.

Należę do grupy inicjującej i zakładającej w województwie pomorskim metodę i procedurę żywienia poza i dojelitowego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałem w 2001 roku. Jestem autorem lub współautorem prawie 200 publikacji naukowych i dydaktycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci oraz ECCO – European Crohn’s and Colitis Organisation. Od 2000 roku jestem prezesem Stowarzyszenia „J-elita” zrzeszającej osoby chore na nieswoiste zapalenia jelit. W 2017 roku otrzymałem na Festiwalu Wrażliwy wyróżnienie „Człowiek wrażliwy” nadawane przez środowisko ludzi przewlekle chorych. Praktykę prywatną prowadzę od 1997 roku, w czasie mojej pracy uczestniczę w wielu krajowych i zagranicznych Zjazdach, Konferencjach i Sympozjach Naukowych.


Lekarz wykonuje gastroskopię i kolonoskopię. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Istnieje również możliwość znieczulenia ogólnego. W tym celu należy skontaktować się z recepcją pod numerem telefonu 58 775 95 25. Pracownia endoskopii Centrum Medycznego POLMED znajduje się na ul. Hallera 19 E w Starogardzie Gdańskim.

Cennik:
• gastroskopia - 290 zł
• kolonoskopia - 510 zł
• znieczulenie ogólne - 200 zł
• konsultacja gastrologiczna - 150 zł
• badania histopatologiczne (opis) - 50 zł

Języki:

angielski, polski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę