Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Magdalena Jezierska

Choroby płuc, Choroby wewnętrzne

Magdalena Jezierska

Choroby płuc, Choroby wewnętrzne

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku

Doświadczenie:

Od 2001 roku zatrudniona w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku w Oddziale Chorób Wewnętrznych I na stanowisku starszego asystenta, dyżury w Oddziale Wewnętrznym i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i Europejskiego Towarzystwa Chorób Płuc (ERS). Regularnie uczestniczy w krajowych zjazdach towarzystwa i konferencjach dot. chorób wewnętrznych i pulmonologii.

Wykonywane badania/zabiegi:

Badania pulmonologiczne, konsultacja pulmonologiczna, farmakoterapia. badanie ogólne, badanie RTG, badania czynnościowe płuc, badania diagnostyczne, spirometria, inhalacje.

Leczone choroby:

Zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, sarkoidoza, astma, gruźlica, rak płuc, astma oskrzelowa, rozedma płuc, kaszel, choroby płuc, duszności, choroby układu oddechowego, przewlekła obturacyjna choroba płuc, infekcje dróg oddechowych, nowotwory układu oddechowego, choroby klatki piersiowej, choroby dorosłych.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Przyjmuje dorosłych.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Grunwaldzka

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę