Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Maciej Żukowski

Położnictwo i ginekologia

Maciej Żukowski

Położnictwo i ginekologia

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Lleida w Hiszpanii.
W 2019 roku ukończyłem specjalizację z ginekologii i położnictwa.

Doświadczenie:

Pracuję w Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa w Szpitalu Miejskim w Olsztynie na stanowisku asystent.
Odbyłem liczne szkolenia z zakresu ginekologii operacyjnej. Regularnie uczestniczę w konferencjach dotyczących diagnostyki ultrasonograficznej, patologii ciąży. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii.

Zajmuję się:

prowadzeniem ciąży, prewencją oraz leczeniem chorób ginekologicznych t.j. endometrioza, bolesne miesiączkowanie, krwawienie z dróg rodnych, grzybica pochwy, rak jajnika, mięśniaki macicy.


Interesują mnie:

techniki małoinwazyjne w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych, ginekologia operacyjna, uroginekologia, opieka nad pacjentką w ciąży fizjologicznej i powikłanej, diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna.

Informacje dodatkowe:

Konsultacje pacjentek od 7 roku życia. Zakłada wkładkę.

Języki:

hiszpański, angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę