Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Katarzyna Banaszkiewicz

Endokrynologia

Katarzyna Banaszkiewicz

Endokrynologia

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (2009). Swoje pierwsze kroki w zawodzie lekarza stawiałam w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie realizowałam program specjalizacji z chorób wewnętrznych, a także miałam okazję diagnozować i leczyć pacjentów z zaburzeniami endokrynologicznymi. Tam też narodziło się moje zainteresowanie endokrynologią.

Doświadczenie:

Od 2016 roku jestem doktorantem na Wydziale Nauk o Zdrowiu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy naukowej koncentruję się na wpływie nadmiaru żelaza w organizmie na zaburzenia endokrynologiczne. Miałam okazję prowadzić zajęcia ze studentami Kierunku Lekarskiego i Lekarsko-Dentystycznego. W roku 2018 uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Obecnie roku realizuję program specjalizacji z endokrynologii w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Staram się stale poszerzać wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach. W swojej pracy staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki i z życzliwością podejść do każdego pacjenta, stawiam na relację partnerską lekarz-pacjent.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

konsultacje stacjonarne od 18 roku życia.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Startowa, Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Grunwaldzka

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę