Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Jestem Absolwentką I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Prawo wykonywania zawodu uzyskałam w 2009 r.
Obecnie pracuje nad realizacją badania biomarkerów w kardiomiopatii połogowej i włączaniu pacjentek do grupy kontrolnej tego badania.

Doświadczenie:

Od 2010 r. pracuję w Instytucie Kardiologii w Warszawie, w Klinice Choroby Wieńcowej i Strukturalnych Chorób Serca.
Egzamin specjalizacyjny z kardiologii zdałam w 2016r. W tym samym roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych za pracę dotyczącą związku polimorfizmu genu dla angiotensyny z przedwczesną miażdżycą tętnic wieńcowych.
Swoimi ostatnimi pracami próbuję przyjrzeć się nowym czynnikom ryzyka wystąpienia przedwczesnej choroby wieńcowej, takim jak m.in. wczesny okres menopauzy u kobiet.
Poza Polską swoje prace prezentowałam na kongresach Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Część z nich zostało zwieńczonych publikacjami w międzynarodowych czasopismach medycznych.
Posiadam bardzo duże doświadczenie dotyczące diagnostyki i leczenia choroby wieńcowej, jej powikłań oraz chorób strukturalnych serca.
Pracowałam przy tworzeniu prospektywnego rejestru diagnostyki choroby wieńcowej przy użyciu wielorzędowej tomografii komputerowej.
Wykonuję badania echokardiograficzne również w ramach pełnionych dyżurów w Instytucie Kardiologii.
Zajmuję się także chorobami kardiologicznymi u kobiet w ciąży i połogu. Należę do zespołu prowadzącego rejestr kardiomiopatii połogowej oraz Poradnię Kardiologiczną dla Kobiet w Ciąży przy Klinice Choroby.

Leczę:

• chorobę wieńcową
• strukturalne choroby serca
• choroby serca w ciąży i połogu


Wykonuję echo serca

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Konsultuje pacjentów od 18 roku życia. Wykonuje badanie echo serca.

Języki:

angielski, polski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę