Powrót

Wykształcenie

Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarskim.

Specjalizację w dziedzinie urologii odbyłem w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Od 2016 roku posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie urologii i prestiżowy tytuł Fellow of the European Board of Urology.
Uzyskałem stopień doktora nauk medycznych za pracę doktorską pt.: „Ocena wartości wybranych molekularnych testów jako czynników prognostycznych u chorych poddanych nefrektomii z powodu raka nerki”.

Doświadczenie

Posiadam ponad wieloletnie doświadczenie w pracy w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
W swojej codziennej pracy zajmuję się konsultowaniem zarówno mężczyzn, jak i kobiet ze schorzeniami urologicznymi, badaniami USG układu moczowo – płciowego, kwalifikowaniem do leczenia chirurgicznego, leczeniem chorób układu moczowo – płciowego.

Wykonuję zabiegi:

  • plastyki napletka,
  • obrzezania,
  • plastyki wędzidełka,
  • plastyczne skóry prącia (usuwanie brodawek, znamion i naczyniaków).

Wiek pacjentów

Od 2 roku życia

Informacje dodatkowe

Konsultacje urologiczne z USG układu moczowo-płciowego, diagnostyka i leczenie schorzeń urologicznych u mężczyzn i kobiet, kwalifikacja do leczenia chirurgicznego. Zabiegi: plastyka napletka, obrzezanie, plastyka wędzidełka, zabiegi plastyczne skóry prącia (usuwanie brodawek, znamion i naczyniaków).posługuje się językiem angielskim

Języki

angielski

Dostępne usługi

{{singleService['description']}}

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę