Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Jakub Bronikowski

Mgr fizjoterapii

Jakub Bronikowski

Mgr fizjoterapii

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Warszawskiej Uczelni Medycznej na kierunku fizjoterapii.

Doświadczenie:

Ukończyłem liczne kursy z zakresu fizjoterapii, osteopatii i terapii manualnej, które dają mi wiele narzędzi do pracy z danym problemem i nadal poszerzam swoją wiedze.
W pracy z pacjentem zawsze szukam przyczyny jego dolegliwości, starając się znaleźć źródło problemu. Traktuje pacjenta holistycznie, całościowo – zawsze badając i lecząc całego człowieka. Szeroki wachlarz metod pracy pozwala mi dokładniej i skuteczniej leczyć swoich pacjentów.
Specjalizuję się w terapii manualnej kręgosłupa i stawów obwodowych u pacjentów pourazowych (skręcenia, zwichnięcia, złamania, uszkodzenia mięśni) i pooperacyjnych (ACL, PCL, stożka rotatorów, endoprotezy) z przeciążeniowymi (bóle kręgosłupa, łokieć tenisisty, golfisty, problemy stożka rotatorów, zespół cieśni, zapalenie rozcięgna podeszwowego, tendinopatia achillesa itp.) oraz ze zmianami zwyrodnieniowymi.
Usprawniam również dzieci i młodzież z wadami postawy oraz pracuję z osobami starszymi często obciążonymi dodatkowymi schorzeniami internistycznymi. Staram się kompleksowo podejść do każdego problemu i stworzyć dobry klimat w trakcie terapii. Sam jestem osobą aktywną od zawsze lubiącą sport, wyzwania i to samo próbuję zaszczepić w moich pacjentach.

Oferuję szeroki zakres zabiegów fizjoterapeutycznych

  • Diagnostykę i terapię narządu ruchu,
  • FDM intensywny (terapia powięziowa),
  • Manipulacje osteopatyczne i MET,
  • Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA – moduł I i II,
  • Manipulacje wisceralne w zaburzeniach układu ruchu,
  • PNF podstawowy,
  • PNF w pediatrii,
  • Zintegrowane podejście do twarzoczaszki i stawów skroniowo żuchwowych,
  • Kinezjotaping KT1 i KT2.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

mgr.fizjoterapeuta/od 18rż/ Zakres usług sprawdź w świadczenia/ jeden slot jedna usługa

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Warszawa Puławska

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę