Jacek Tybuszewski

Psycholog

Umów wizytę stacjonarną
Powrót

Wykształcenie

Jestem absolwentem psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Ukończyłem również studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu.

Doświadczenie

Jestem certyfikowanym terapeutą biofeedback z 10 letnim stażem. Trenerem biznesu. Interesuje się kinematografią i aktorstwem. Doświadczenie aktorskie pozwala mi na swobodną komunikację z młodzieżą oraz na otwartą współpracę z rodzicami. Pracuje z dziećmi z zaburzeniami uwagi (ADHD ,ADD), trudnościami szkolnymi. Wspomagam prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży. Prowadzę konsultacje psychologiczne dzieci i młodzieży w zakresie trudności w nauce, treningu koncentracji uwagi, eliminowania zachowań agresywnych i zaburzeń nastroju.

Certyfikaty:

  • Certyfikat EEG — Biofeedback

Wykonuję terapię Biofeedback

  • Pierwsza sesja diagnostyczna - 150 zł (1 godzina)
  • Trening Biofeedback 45 minut - 130 zł
  • Pakiet 4 treningów - 499 zł (czas realizacji pakietu 5 tygodni)
  • Pakiet 8 treningów 960 zł (czas realizacji pakietu 10 tygodni)
Zalecane jest uczestniczenie w co najmniej 4 treningach Biofeedback.

Terapia Biofeedback jest nieinwazyjną, komputerowo wspomaganą metodą terapii i treningu opanowania niepożądanych procesów fizjologicznych zarówno u dzieci i u dorosłych.
Jako terapia uczy panować nad własnymi reakcjami, relaksować się i panować nad emocjami w sytuacjach stresowych. Stosowana jest w praktyce klinicznej przy licznych schorzeniach np. ADHD, zaburzeniach autystycznych, lękowych, dysleksji, nadpobudliwości, braku umiejętności koncentracji, a nawet padaczce.
U osób zdrowych stosuje się ją w celu poznania indywidualnych technik relaksacyjnych oraz treningu i poprawy funkcjonowania umysłu, pamięci, koncentracji, odporności na stres i opanowania nawet w bardzo ekstremalnych sytuacjach życia (egzaminy, wystąpienia publiczne, zawody).
Terapia ma na celu naukę kontroli nad tymi funkcjami organizmu, nad którymi w normalnych warunkach nie umie się panować (opanowanie emocji lub mimowolnego napięcia mięśni).

Wiek pacjentów

Od 5 do 99 roku życia

Informacje dodatkowe

EEG BIOFEEDBACK/ J.ANG OD 5 R.Ż

Języki

angielski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę