Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Izabela Swajdo

Choroby wewnętrzne

Izabela Swajdo

Choroby wewnętrzne

Wykształcenie:

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 1995 r. zdobyła I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych, a w 1999 r. II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych.

Doświadczenie:

W latach 1992-2001 pracowała na Oddziale Wewnętrznym Szpitala w Grodzisku Wielkopolskim. Od 2001 r. do chwili obecnej lekarz chorób wewnętrznych w Centrum Medycznym POLMED w Starogardzie Gdańskim. Leczone choroby: lekarz chorób wewnętrznych zajmuje się całym procesem leczenia pacjenta, zaczynając od profilaktyki, przez diagnostykę, leczenie, rehabilitację oraz kontrolę stanu zdrowia. Specjalista z chorób wewnętrznych zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca i układu krążenia (jak np. nadciśnienie tętnicze czy miażdżyca), diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego (jak np. zakażenia dolnych i górnych dróg oddechowych, astma oskrzelowa), diagnostyką i leczeniem chorób układu dokrewnego (jak np. niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto), diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego (jak np. refluks czy wirusowe zapalanie wątroby), diagnostyką i leczeniem cukrzycy typu 1, 2 i innych, diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowego (jak np. zakażenia układu moczowego czy kamica nerek), diagnostyką i leczeniem chorób stawów i kości (jak np. osteoporoza czy choroba zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa), diagnostyką i leczeniem chorób układu krwiotwórczego (np. niedokrwistości)

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 - 120 roku życia

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę