Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Jestem absolwentką wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Dyplom ukończenia tej uczelni uzyskałam w 1992 roku.

Doświadczenie:

Staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie. W okresie 06.1994-04.1999 pracowałam w Poradni Neurologicznej i Oddziale Chorób Wewnętrznych ZZOZ ZSZ MSWiA w Olsztynie, gdzie w 1997 roku uzyskałam pierwszy stopień specjalizacji w zakresie neurologii.
Od 05.1999 r. byłam zatrudniona w Oddziale Neurologii Szpitala Kolejowego w Olsztynie (później funkcjonującego w ramach Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie).
Od 2000 r. pracuję w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w charakterze konsultanta w zakresie neurologii. Od 04.2005 r., w związku z przejęciem Oddziału Neurologii, jestem zatrudniona w ZOZ MSWiA z WMCO w Olsztynie na stanowisku zastępcy koordynatora oddziału.
W okresie 2006-2010 pracowałam także w PZU jako lekarz orzecznik w zakresie chorób układu nerwowego.
Leczę:
- bóle głowy,
- choroby neurologiczne,
- zawroty głowy
- chorobę Parkinsona.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę