Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Po uzyskaniu najlepszego wyniku z Lekarskiego Egzaminu Państwowego w woj. małopolskim rozpoczął prace w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. JP II.

Doświadczenie:

Obszarem moich zainteresowań ( a z czasem pasji) od początku pracy zawodowej w dziedzinie kardiologii jest elektrofizjologia kliniczna (nauka o zburzeniach rytmu serca) Wiedze i doświadczenie w zakresie wykonywania zabiegów ablacji arytmii zdobywałem zarówno w tutejszym ośrodku jak i w najlepszych ośrodkach elektrofizjologii w Polsce i w Europie. Od 2013r. współpracuję z dr. Edwardem Koźlukiem, szefem pracowni elektrofizjologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którym w regularnie wykonuje zabiegi ablacji (pełen profil zabiegów). Ponadto miałem okazje odbywać szkolenia w Instytucie Kardiologii w Aninie( Prof. Łukasz Szumowski), w Asklepios Klinik St. Georg w Hamburg (Prof. Dr. med. Karl-Heinz Kuck), w Semmelweis University – Budapeszt ( Prof. Laszlo Geller). Również brałem udział w licznych warsztatach z zakresu ablacji w tym głownie tych organizowanych przez Profesora Josef Kautznera w Pradze. Posiadam certyfikat Indywidualnego operatora elektrofizjologii wydany przez Sekcje Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W trakcie pracy zaangażowałem się również w publikacje naukowe, m.in. byłem autorem oraz współautorem licznych prac naukowych z zakresu kardiologii. W styczniu 2016 roku obroniłem prace doktorską z zakresu elektrofizjologii klinicznej.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Konsultacje Kardiologiczne, ekg, echo serca od 18 roku życia.

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę