Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Doświadczenie
Doświadczenie zawodowe rozpoczęłam od stażu podyplomowego w szpitalu w Puszczykowie, gdzie zdobyłam solidne podstawy praktyczne i nauczyłam się pracy w zespole klinicznym.
Następnie pracowałam w Szpitalu Powiatowym w Ostródzie, gdzie rozwijałam swoje umiejętności diagnostyczne, mając bezpośredni kontakt z pacjentami w różnych stanach klinicznych.
Od listopada 2019 roku do marca 2026 roku byłam związana ze Szpitalem Klinicznym MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, gdzie zdobywałam doświadczenie w pracy w bardziej wyspecjalizowanym ośrodku oraz doskonaląc swoje umiejętności diagnostyczne.
Leczę:
infekcje układu oddechowego,
infekcje i zakażenie dróg moczowych,
zapalenie pęcherza,
cukrzycę,
anemię,
nadciśnienie tętnicze,
chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy,
refluks przełyku
choroby tarczycy.
Wiek pacjentów
Od 18 roku życia
Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszymi konsultantami.