Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Dawid Wiśniewski

Położnictwo i ginekologia

Dawid Wiśniewski

Położnictwo i ginekologia

Wykształcenie:

Jestem specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W latach 2007 – 2008 odbył staż podyplomowy następnie w latach 2009r-20015r szkolenie specjalizacyjne w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Obecnie zastępca ordynatora na Oddziale Ginekologiczno - Położniczym w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia. Od 2015 roku starszy asystent na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym w od 2018r. do 2020r obejmował stanowisko Zastępcy Ordynatora Oddziału Ginekologicznego – Położniczego w Strzelińskim Centrum Medycznym w Strzelinie, W latach 2017-2018r starszy asystent na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym w Milickim Centrum Medycznym w Miliczu. Od 2010 udziela konsultacii specjalistycznych w poradniach ginekologiczno - położniczych we Wrocławiu a od 2012r. prowadzi praktykę ginekologiczno-położniczą w Centrum Medycznym Polmed we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP), Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów z zakresu ginekologii operacyjnej i uroginekologii.

Doświadczenie:

Posiadam Certyfikaty w zakresie ultrasonografii ciąży :- badania ultrasonograficzne prenatalne między 11 - 13+6 tygodniem ciąży, przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych Fetal Medicine Foundation oraz Certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Oprócz podstawowej opieki ginekologicznej prowadzi ciązę fizjologiczne, patologiczne. Wykonuje również badania USG 3/4D. szeroki zakres zabiegów ginekologicznych tj. laparoskopowe leczenia schorzeń macicy i przydatków, laparoskopowe usunięcie mięśniaków macicy, przezpochwowe usunięcie macicy , plastyka pochwy i krocza, konizacji szyjki macicy, diagnostyki krwawień (m.in. histeroskopia), leczenia nietrzymania moczu.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 14 - 99 roku życia

Informacje dodatkowe:

Lekarz przyjmuje Pacjentki od 14r.ż.; konsultuje Pacjentki anglojęzyczne.

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę