Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Bartosz Dudzicz

Chirurgia ogólna

Bartosz Dudzicz

Chirurgia ogólna

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy i szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Zagłębiowskim Centrum Onkologii Szpitalu Spec. im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, gdzie nabywałem wiedzę oraz umiejętności praktyczne, niezbędne w codziennej pracy chirurga. Ponadto posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i Izbie Przyjęć.

W 2019 uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. Obecnie pracuję na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej ZCO w Dąbrowie Górniczej. Na co dzień wykonuję laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego, plastykę przepuklin brzusznych, usunięcie guzów skóry i tkanek miękkich oraz zabiegi z tzw. chirurgii stanów nagłych. W moim zainteresowaniu jest również proktologia (hemoroidy, szczeliny odbytu, zatoka włosowa) oraz leczenie trudno gojących się ran.

Operacje takie jak laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego , plastyka przepuklin brzusznych, usunięcie guzów skóry i tkanek miękkich przeprowadzam także w Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej w Centrum Medycznym w Będzinie.

Kładę duży nacisk na samokształcenie. Posiadam liczne certyfikaty m.in. do wykonywania badań USG jamy brzusznej oraz tarczycy Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii. Stale aktualizuję i poszerzam swoje kwalifikacje uczęszczając na konferencje naukowe, kursy oraz szkolenia w wiodących ośrodkach w Polsce, by móc świadczyć usługi medyczne na jak najwyższym poziomie.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Sosnowiec

Języki:

polski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę