Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Ukończyłam studia na kierunku lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2006 r.
Szkolenie specjalizacyjne z zakresu kardiologii odbyłam w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (2008-2014).
Tytuł specjalisty kardiologa uzyskałam w 2015r.

Doświadczenie:

Od 2015 roku pracuję w poradniach kardiologicznych we Wrocławiu.
Pracowałam w Klinice Kardiologii USK we Wrocławiu przy ul. Borowskiej na stanowisku starszego asystenta. Od września 2017r. zatrudniona jestem w Oddziale Kardiologii Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego Im. Marciniaka we Wrocławiu przy ul. Fieldorfa.
Jestem członkiem Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Sekcji Echokardiografii, Wad zastawkowych Serca oraz Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Uczestniczę w szkoleniach i kongresach PTK, konferencjach echokardiograficznych, szkoleniach akredytacyjnych, poszerzając tym samym swoją wiedzę oraz zdobywając doświadczenie i kolejne umiejętności.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 - 99 roku życia

Informacje dodatkowe:

Lekarz przyjmuje Pacjentów od 18. r.ż.; wykonuje echo serca.

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę