Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Aneta Harasimiuk

Okulistyka

Aneta Harasimiuk

Okulistyka

Doświadczenie:

Specjalista okulistyki z 22-letnim stażem pracy. Staż specjalizacyjny odbywała w Szpitalu Specjalistycznym Gdańsk – Zaspa pod kierownictwem doc. hab. Janusza Jabłońskiego, w Windsor Hospital w Wielkiej Brytanii pod kierownictwem prof Jacka Kanskiego i w Prywatnej Klinice w Alicante prof. Jorgio Alio. Kilka lat pracowała jako lekarz okulista w Wielkiej Brytanii w Sutton Hopital w Londynie i Southend University Hospital. Były ordynator odziału okulistycznego w Szczecinku. Wieloletnie doświadczenie w pracy okulisty w szpitalach i poradniach.

Staże:
• Staż specjalizacyjny odbywała w Szpitalu Specjalistycznym Gdańsk – Zaspa pod kierownictwem doc. hab. Janusza Jabłońskiego, w Windsor Hospital w Wielkiej Brytanii pod kierownictwem prof Jacka Kanskiego i w Prywatnej Klinice w Alicante prof. Jorgio Alio.

Uslugi:
• Konsultacja okulistyczna
• Badanie okulistyczne do pracy
• Badanie okulistyczne kierowców

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

okulista

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Startowa, Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Grunwaldzka

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę