Agnieszka Gorlewska

Psychiatria

Umów wizytę stacjonarną
Powrót

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. W 2009r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych dla Dorosłych, w czasie dyżurów na Izbie Przyjęć oraz na oddziałach szpitalnych o różnych profilach. Ponadto współpracowałam z Poradniami Zdrowia Psychicznego, a od kilku lat prowadzę własną praktykę.
Od 2018r. kieruję Oddziałem Terapii Uzależnienia od Alkoholu Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim, dzięki czemu mogę sprzyjać jego rozwojowi, a także zdobywać doświadczenie w zakresie modelu pracy opartym na społeczności terapeutycznej. Potrzeba pogłębionego rozumienia ludzkiej psychiki oraz źródeł cierpienia pacjentów przełożyła się na moje zainteresowanie psychoterapią psychoanalityczną.
Od 2013r. jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (Oddział Pomorski), w 2021r. ukończyłam Psychoanalityczną Szkołę Psychoterapii PTTP-Trójmiasto. Swoją pracę kliniczną poddaję regularnej superwizji, zaś wiedzę poszerzam uczestnicząc w seminariach i wykładach.

Wiek pacjentów

Od 18 roku życia

Języki

angielski

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę