Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Agata Maciejewska-Radomska

Dermatologia i wenerologia

Agata Maciejewska-Radomska

Dermatologia i wenerologia

Wykształcenie:

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, w 2011 roku nadanie tytułu Doktora Nauk Medycznych, rozprawa na temat „Łuszczyca kropelkowata w aspekcie klinicznym i genetycznym” Specjalizacja: w 2012 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Doświadczenie:

W latach 2007- 2012 Asystent Kliniki Dermatologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2008-2012 asystent w Ośrodku Naukowo-Szkoleniowym „Dermart” w Gdyni. Od 2013 roku Adiunkt Kliniki Dermatologii i Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurowskiego w Olsztynie. Autorka i współautorka ponad 60 publikacji i doniesień zjazdowych. Nauczyciel akademicki.zobacz film - Dermatolog o opalaniu - rozwaga - zalety i wady ekspozycji skóry na promienie słoneczne.


Informacje dodatkowe:

bez ograniczeń wiekowych, kriochirurgia,pobranie wycinków do badań histopatologicznych

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Starogard Gdański, Centrum Medyczne POLMED Gdańsk Grunwaldzka, Centrum Medyczne POLMED Gdynia

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę