Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w opisie cookies strony polmed.pl. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1997-2003). Ukończyłem studia doktoranckie w Zakładzie Neuroimmunologii Klinicznej Katedry Neurologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (2004-2008). W roku 2008 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych za pracę poświęconą neuroimmunologii stwardnienia rozsianego.

Doświadczenie:

W latach 2004-2013 związany byłem z Katedrą i Kliniką Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 49.
Pracowałem jako asystent w Oddziale Klinicznym Neurologii oraz jako adiunkt Katedry Neurologii. Jestem współautorem kilku prac naukowych poświęconych etiopatogenezie stwardnienia rozsianego.
Prowadzę konsultacje neurologiczne, interpretuję wyniki badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego układu nerwowego.

Leczę:

  • Bolesności głowy, migreny
  • Choroby Parkinsona oraz Alzheimera
  • Epilepsja (Padaczka)
  • SM (Stwardnienie rozsiane)
  • Udar mózgu

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Języki:

angielski, polski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę