Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Wykształcenie:

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1997-2003). Ukończył studia doktoranckie w Zakładzie Neuroimmunologii Klinicznej Katedry Neurologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (2004-2008). W roku 2008 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę poświęconą neuroimmunologii stwardnienia rozsianego.

Doświadczenie:

W latach 2004-2013 związany z Katedrą i Kliniką Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 49. Pracował jako asystent w Oddziale Klinicznym Neurologii oraz jako adiunkt Katedry Neurologii. Współautor kilku prac naukowych poświęconych etiopatogenezie stwardnienia rozsianego. Prowadzi konsultacje neurologiczne, interpretuje wyniki badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego układu nerwowego.

Wiek leczonych pacjentów:

Od 18 roku życia

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Poznań

Języki:

angielski, polski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę