Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Adam Daukszewicz

Gastroenterologia

Adam Daukszewicz

Gastroenterologia

Wykształcenie:

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku (1989); Staże w szpitalach w Gateshead i Newcastle – upon – Tyne (Wielka Brytania) w 1992 roku, praca na stanowisku SHO w Royal Hospital for Sick Children/Queen Mother`s Maternity Hospital w Glasgow (Szkocja) w 1994 roku.

Doświadczenie:

Od 1990 do 2017 roku pracownik Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie; ostatnio kierownik Poradni Gastroenterologicznej i Pracowni Endoskopii. Konsultant gastroenterolog dziecięcy w Our Lady`s Children`s Hospital Crumlin w Dublinie (Irlandia) (2007) Konsultant gastroenterolog dziecięcy w Royal Belfast Hospital for Sick Children w Belfaście (Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej) (2017-2018) Od 1990 do 2017 roku pracownik Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie; ostatnio kierownik Poradni Gastroenterologicznej i Pracowni Endoskopii. Konsultant gastroenterolog dziecięcy w Our Lady`s Children`s Hospital Crumlin w Dublinie (Irlandia) (2007) Konsultant gastroenterolog dziecięcy w Royal Belfast Hospital for Sick Children w Belfaście (Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej) (2017-2018) Od 1990 do 2017 roku pracownik Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie; ostatnio kierownik Poradni Gastroenterologicznej i Pracowni Endoskopii. Konsultant gastroenterolog dziecięcy w Our Lady`s Children`s Hospital Crumlin w Dublinie (Irlandia) (2007) Konsultant gastroenterolog dziecięcy w Royal Belfast Hospital for Sick Children w Belfaście (Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej) (2017-2018) Zakres konsultacji: choroby przewodu pokarmowego (przełyk, żołądek, dwunastnica, jelito cienkie i grube), wątroby oraz trzustki u dzieci; leczenie żywieniowe.

Wiek leczonych pacjentów:

Do 18 roku życia

Informacje dodatkowe:

Konsultacje dla pacjentów do 18 roku życia tylko pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

Oddział:

Centrum Medyczne POLMED Olsztyn

Języki:

angielski

Wykonywane procedury:

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę