Rewolucyjne badanie dla osób bezobjawowych

Nowotwory złośliwe stanowią w Polsce drugą pod względem częstości przyczynę zgonów po chorobach krążenia. Badania wskazują, że dla skutecznego leczenia oraz ratowania życia kluczowe znaczenie ma wczesne wykrycie raka. Tymczasem diagnostyka nowotworów w Polsce nadal kuleje, m.in. z powodu epidemii COVID-19. Późne wykrycie prowadzi do intensywnego i wyczerpującego leczenia, wysokich kosztów i często niepowodzenia leczenia.

Trucheck intelli to rewolucyjne badanie pozwalające wykryć ok. 70 rodzajów guzów litych, które odpowiadają za ok. 81% wszystkich przypadków raka i ok. 84% wszystkich zgonów związanych z nowotworami w Europie. Trucheck intelli wykrywa nowotwór podając miejsce pochodzenia guza. 

Jest to badanie, które wykrywa nowotwór zanim wystąpią jakiekolwiek objawy. Czyli w bardzo wczesnej fazie, w której nie jest on jeszcze widoczny w diagnostyce obrazowej. Jest to nieinwazyjne badanie krwi, które może być traktowane jako badanie przesiewowe, jednak nie może być traktowany jako zamiennik innych badań przesiewowych, takich jak mammografia czy kolonoskopia.

Badanie nie jest zalecane osobom, które mają podejrzenie nowotworu (takie osoby powinny niezwłocznie zasięgnąć fachowej konsultacji lekarskiej. Nie może być również wykorzystywane do monitorowania nawrotów po leczeniu nowotworów.

Ważne dokumenty

Informacje dodatkowe

Pakiet badań jest ważny 90 dni od daty zakupu. Badania możesz wykonać w wybranym podczas zakupu Centrum Medycznym POLMED.

Na badanie należy się umówić. W tym celu skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych po zakupie, aby uzgodnić dogodny termin. 

Adresy placówek i godziny pracy punktów pobrań możesz sprawdzić pod linkiem: https://polmed.pl/placowki/.

Ceny pakietów badań są skalkulowane już z uwzględnianiem rabatu za zakup całego zestawu badań. Dlatego nie podlegają dodatkowym rabatom, przysługującym pacjentom korzystających z opieki medycznej POLMED w ramach polis ubezpieczeniowych oraz indywidualnych i firmowych pakietów medycznych.

Przed wizytą przeczytaj uważnie dokument „Informacja dla Pacjenta” w sekcji „Ważne dokumenty” zawierający przeciwskazania do badania i informację jak się do niego przygotować.

Pacjenci kupowali również

1299 zł
Badania
Pakiet badań genetycznych nowotwory u kobiet
Nie czekaj, zbadaj się!
Kup online
od 179 zł
Badania
Profilaktyka onkologiczna – dla kobiet
Twoja przyszłość to przyszłość Twoich bliskich – zadbaj o nią.
Kup online
od 160 zł
Badania
Profilaktyka onkologiczna – dla mężczyzn
Wcześniej wiesz, więcej możesz zdziałać.
Kup online
Trucheck intelli
  • wykrywanie ok. 70 nowotworów ze wskazaniem miejsca pochodzenia
  • omówienie wyniku – telekonsultacja z internistą
Trucheck intelli
Trucheck intelli – wczesna diagnostyka nowotworów
Trucheck intelli
wykrywanie ok. 70 nowotworów ze wskazaniem miejsca pochodzenia
Jest
omówienie wyniku – telekonsultacja z internistą
Jest

Trucheck intelli – wczesna diagnostyka nowotworów 

Nowotwory złośliwe to druga, po chorobach układu krążenia, najczęstsza przyczyna zgonów w Polsce. Badania wskazują, że dla skutecznego leczenia oraz ratowania życia kluczowe znaczenie ma przede wszystkim wczesne wykrycie raka. We wczesnym wykrywaniu nowotworów niezwykle pomocne jest natomiast dostępne w POLMED badanie trucheck intelli. 

Czytaj więcej

Centrum Medyczne POLMED w Twoim mieście

POLMED to 18 Centrów Medycznych i ponad 3000 przychodni partnerskich na terenie całego kraju.

Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się