Wykorzystujemy pliki cookies do zapamiętania ustawień i preferencji użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w Polityka cookies. Jeśli się nie zgadzasz, możesz w swojej przeglądarce wyłączyć zgodę na ich przechowywanie. Zgadzam się

Szczepienie przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych

Odkleszczowe zapalenie mózgu

Szczepienie przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych FSME

Kwalifikacja przedszczepienna

Szczepionka

Iniekcja

Szczepienie przeciwko odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych FSME


Kwalifikacja przedszczepienna


Szczepionka


Iniekcja

Wypełnij dane i opłać zamówienie. Po dokonaniu zakupu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu 3 dni i umówimy dogodny termin szczepienia.

Pierwsza faza aktywności kleszczy to sezon wczesnowiosenny i wiosenny. Od połowy sierpnia do końca listopada trwa druga faza szczytu aktywności kleszczy, które w tym czasie osiągają swoją dojrzałość. Kleszcze przenoszą poważne choroby i dlatego warto zrobić wszystko, by uniknąć poważnych konsekwencji. Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu nie tylko uchroni nas przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze, lecz również będzie zapobiegała powikłaniom w przypadku ugryzienia. Dawkowanie: Szczepionkę podaje się domięśniowo w mięsień naramienny. Szczepienie składa się z 3 dawek. Pierwszą dawkę podaje się w dniu dowolnym, następną po 1-3 miesiącach. Trzecią dawkę podaje się 5-12 miesięcy po drugim szczepieniu. Poinformuj lekarza: gdy masz nadwrażliwość na składniki szczepionki, w tym na formaldehyd, neomycynę, gentamycynę i siarczan protaminy, białko jaja kurzego, gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Opinie naszych klientów

 • "Korzystamy z Polmedu już od kilku lat i za każdym razem możemy liczyć na profesjonalną pomoc."

  Monika

  Matka dwójki dzieci

  Dyrektorka marketingu w międzynarodowej firmie

 • "Pani doktor jest wspaniała, bardzo merytoryczna, zastosowała leki, które już w ciągu doby dały efekty, wcześniejsze infekcje leczone u innych internistów ciągle nawracały. 5+ za słuchanie pacjenta "

  Pani Joanna

 • "Jestem osobą niepełnosprawną. Nie spotkałam się z tak miłą atmosferą w żadnej placówce jaka panuje u Was. Macie naprawdę świetny personel administracyjny, w recepcji jak i też lekarski."

  Pani Bożena

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Zapytaj o ofertę