Lekarze wszystkich specjalizacji,
w szczególności dermatologii, radiologii, gastrologii oraz ortopedii.

Miejsce pracy: Centrum Medyczne POLMED w Warszawie (ul. Grzybowska 61)

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów medycznych,
  • aktywne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończona bądź otwarta specjalizacja w danej dziedzinie wraz ze zgodą kierownika specjalizacji na samodzielną pracę

Co oferujemy:

  • umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • wynagrodzenie wg stawek rynkowych
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, gabinetu zabiegowego, kadry zarządzającej)

Obowiązki:

  • opieka nad pacjentem (korzystającym z usług medycznych odpłatnie, w ramach abonamentu medycznego lub w ramach medycyny pracy), zgodnie z zasadami aktualnej wiedzy medycznej i etyki lekarskiej
  • zlecanie badań laboratoryjnych, diagnostycznych, wystawianie e-recept oraz zwolnień lekarskich
  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
  • dbałość o wysokie standardy obowiązujące w Centrum Medycznym

Przesłane aplikacje muszą zawierać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez podmioty z Grupy POLMED dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dominika Kuśmierz
661 019 819 [email protected]