Dobre Praktyki Pacjenta POLMED

Dbając o bezpieczeństwo naszych Pacjentów i Personelu bezwzględnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie Centrów Medycznych POLMED. Zachęcamy do zapoznania się z Dobrymi Zasadami Pacjenta POLMED, abyśmy wspólnie zadbali o nasze bezpieczeństwo.

Zapoznaj się z nimi, zanim wybierzesz się do nas na konsultację lub badanie.

Przyjdź 10-15 minut przed umówioną wizytą. Nie ma potrzeby abyś przychodził wcześniej. Dokładnie planujemy logistykę wizyt, aby uniknąć zbyt dużej liczby pacjentów przebywających w tym samym czasie w Centrum.

Jeśli masz infekcję, przyjdź w maseczce ochronnej. Centra Medyczne są miejscem wizyt osób zdrowych i chorych. Pokaż że troszczysz się o innych.

Nie przychodź z osobami towarzyszącymi (nie dotyczy niepełnoletnich oraz osób wymagających opieki ze względów zdrowotnych).

Zdezynfekuj ręce po wejściu do Centrum, powtórz dezynfekcję przed wejściem do gabinetu i przed opuszczeniem Centrum. To dla Twojej ochrony.

Stosuj się do poleceń personelu.
Zachowuj się tak, aby nie powodować dyskomfortu innych pacjentów, personelu i lekarzy. Unikaj głośnych rozmów, wycisz dzwonek telefonu i rozmawiaj przez telefon tyko w razie pilnej konieczności.

Jeśli nie możesz przyjść na umówioną wizytę – odwołaj ją, skorzystają inni pacjenci.

PAMIĘTAJ!

Centrum Medyczne POLMED zastrzega sobie możliwość odmówienia obsługi pacjentów niestosujących się do powyższych zasad.


Powrót

Newsletter
Kup wizytę
Portal Pacjenta Portal Pracodawcy Platforma Medycyny Pracy Panel Agentów Ubezpieczeniowych Partner medyczny
Mam konto
Zaloguj się
Nie mam konta
Zarejestruj się